Популярна категорія патріотичних сюжетів для фотошпалер 

Кожен, хто задумався про ремонт у цей нелегкий для України час, постав перед питанням: «Який декор для стін вибрати, щоб він був якісним, екологічним, радував око і одночасно не сильно вдарив по кишені?» Але ж хочеться при всьому цьому ще й привнести щось унікальне в інтер'єр свого будинку ... Останнім часом дуже популярним стало декорування приміщень українською символікою - національними прапорами, постерами із зображеннями українського герба, традиційних орнаментів, карт України. 

Сьогодні компанія «Арт-Обоі» пропонує своїм клієнтам просте і якісне вирішення питання про те, чим задекорувати стіни свого будинку, і одночасно висловити свій патріотизм - фотошпалери «патріотичні». У цій статті ми постараємося дати вичерпні відповіді на питання як підібрати зображення для свого інтер'єру, яку текстуру краще вибрати для фотошпалер патріотичних. 

Підбір зображення і вибір текстури 

Патріотичні фотошпалери в каталозі зображень компанії «Арт-Обоі» представлені такими сюжетами: 

• Фотошпалери прапори. Український прапор в традиційному його виконанні відомий з часів Української Народної Республіки. З тих пір він не перестає асоціюватися зі свободою, незалежністю, багатством - адже кожен бачить у прапорі стигле пшеничне поле під ясним мирним голубим небом. 

• Фотошпалери з гербом України. Символ тризуба в геральдиці українського народу бере свій початок з часів хрестителя Київської Русі Володимира Великого. Тому малий герб України із зображенням тризуба - символ сили і багатовікової історії нашої країни. Не дивно, що цей символ так популярний в декорі сучасних офісів, холів компаній, а тепер - і житлових приміщень. 

• Фотошпалери патріотичні. Це збірний образ усіх зображень з тематикою, котра виражає любов українців до рідного краю: жовте поле під блакитним небом, кобзарі, народна вишивка та орнаменти, пам'ятники та визначні пам'ятки рідного краю. 

Якщо ви вирішили замовити фотошпалери даної тематики, рекомендації з вибору текстури прості - віддавайте переваги текстурним вініловим фотошпалерами. Яку б текстуру покриття ви не вибрали, вона вигідно підкреслить обраний вами малюнок, а спеціальна пропозиція компанії «Арт-Обоі» - покриття вінілових фотошпалер лаком, додатково захистить зображення від впливу навколишнього середовища. 

Поклейка фотошпалер 

Для того, щоб якісно і швидко обклеїти стіни фотошпалерами виробництва ТМ «Арт-обоі», потрібно лише правильно вибрати клей і чітко слідувати інструкції з поклейки, яку ви отримаєте разом зі своїм замовленням. Щоб не витрачати час на вибір клею в будівельних супермаркетах вашого міста, ви можете придбати його в нашій компанії, і вам доставлять його разом із замовленням фотошпалер. 

Далі - справа техніки. А якщо ви все ще сумніваєтеся в своїх силах - команда фахівців нашої компанії здійснить поклейку фотошпалер у вашій квартирі в найкоротші терміни. 

Українці - горді, сильні духом, красиві люди. Українська природа - соковита, яскрава, багатогранна. За допомогою фахівців компанії «Арт-Обоі», ви зможете зробити таким й інтер'єр своєї квартири. Імпровізуйте!