В інтер'єрі

Фотошпалери «орнамент» - український стиль в кожен дім

Сьогодні, мабуть, вже не знайдеш жодної людини в нашій країні, хто не мав би українську символіку у себе вдома. Вже нікого не здивуєш жовто-синім прапором на балконі або фасаді будівлі, гербом-тризубом, що красується на лобовому склі машини, українською вишиванкою в гардеробі. Компанія Арт-обоі пропонує вашій увазі ще один спосіб внести в інтер'єр свого житла український національний колорит - фотошпалери «орнамент». 

Фотошпалери з українським орнаментом - це добірка зображень, що найбільш яскраво характеризують досягнення національного образотворчого мистецтва. Дизайнери компанії Арт-обоі об'єднали в даній категорії всесвітньо відомий петриківський розпис, традиційні гуцульські орнаменти, безліч прикладів вишивки, поширеної на Наддніпрянщині та Закарпатті. Тепер кожен з вас зможе за допомогою фотошпалер «орнаменти» відтворити у себе вдома колорит традиційного українського житла, в якому мешкали наші прадіди. 

Каталог зображень - що ж вибрати?

Особливої уваги заслуговують фотошпалери з петриківським розписом. Цей унікальний вид декоративного настінного живопису часів козацтва широко відомий і улюблений не тільки на Україні, а й за кордоном. Ажурний чіткий орнамент з переважаючими квітковими мотивами зараз користується особливою популярністю в багатьох сферах: починаючи від посуду і сувенірів і завершуючи меблями. Чому б не відродити старовинну традицію наших предків - розписувати такими візерунками стіни? Тільки зараз вам не доведеться самостійно готувати фарби і виводити пензлем кожен листочок. Завдяки новітнім технологіям малюнок петриківським розписом можна надрукувати в якості шпалер, а чорнила з екологічно безпечних компонентів, які використовує на своєму виробництві компанія Арт-обоі, відтворять яскравий чіткий малюнок петриківського орнаменту в найдрібніших деталях. 

Для тих, хто хоче привнести в свій інтер'єр геометричної простоти, і, в той же час, виділитися нестандартним рішенням, компанія Арт обоі приготувала спеціальну пропозицію - фотошпалери з українською вишивкою на стіну. Тепер українські червоно-чорні візерунки, вишиті хрестиком на рушниках наших бабусь, можуть стати гідним доповненням вашого інтер'єру в етно стилі. Варто лише правильно підібрати текстуру - і ось на ваших стінах вже полотно з вишитими гладдю мальвами, геометричні мотиви вишивки хрестиком ... А чому б не вишити хрестиком карту України? 

Ще одна перевага фотошпалер з орнаментами - для того, щоб декорувати ними інтер'єр, зовсім не потрібно змінювати існуючий декор. Необхідно просто грамотно вписати їх в існуючий стиль вашого будинку. Національними візерунками можна задекорувати віконні рами, дверні прорізи. Квіткові композиції стануть яскравим акцентом на стіні у вашій кімнаті. А візерунком, надрукованим на текстурі SmartStick, можна сміливо декорувати меблі. 

Не бійтеся експериментувати! А провідні фахівці компанії Арт-Обоі зроблять все, щоб найбільш природно виразити самобутність українського народу в інтер'єрі вашого будинку.