Фотошпалери Україна - етніка і національні символи в інтер'єрі

Трендова тематика в дизайні інтер'єрів - використання декоративно-оздоблювальних елементів з національною символікою. Фотошпалери Україна від ТМ «Арт-Обоі» представлені широким асортиментом тематичних сюжетів для оформлення поверхні стіни, серед яких:

- фотошпалери з орнаментом;

- фотошпалери із зображеннями культурно-історичних пам'яток;

- фотошпалери «Петриківський розпис»;

- фотошпалери з українцями в національному одязі;

- фотошпалери з українською символікою.

Патріотичні мотиви в оформленні сучасного інтер'єру будуть виглядати особливо ефектно. Український стиль вигідно підкреслить етнічний інтер'єр. А такі напрямки в дизайні, як мінімалізм, гранж, еклектика і вінтаж отримають у вигляді патріотичних фотошпалер яскраві акценти.

Нестандартним рішенням стане використання в якості настінного декору фотошпалер з вишивкою. Сюжети фотопанно презентують імітацію орнаментів, які ми часто зустрічаємо на рушниках і сорочках.

Українські фотошпалери: національний колорит у дизайні кафе та ресторану

Кафе і ресторани в національному стилі матимуть особливий колорит з допомогою такого декору, як українські фотошпалери. 

Безкраї поля, де золотиться жито, мальовничі долини, вкриті белобокими будиночки з солом'яними дахами на тлі небесної синяви - такі милі кожному українцю пейзажі запросто зможуть прикрасити стіни будь-якого закладу.

Колоритні фотошпалери з україночками, кобзарями і козаками наповнять зал атмосферою домашнього тепла і затишку. Обід з традиційних страв української кухні - борщу, галушок, вергунів і пампушок - перетвориться на справжній бенкет.

Внести національні акценти в виділити приміщення можна також з допомогою флористичних мотивів. Квіти-символи нашої країни багаті яскравими фарбами, що ними щедро всипані поля і луки, їх також можна побачити в садах будинків сільської місцевості. Відчути єднання з природою тепер може і кожен житель мегаполісу завдяки тематичними сюжетами з розділу фотошпалери «Україна».

Померанчево-червоні чорнобривці і волошкові поля, рожеві квіти стрункої мальви і сині барвінки оживуть на стінах будинку, якщо ви вибираєте фотошпалери з петриківським розписом.

Фотошпалери Україна: пам'ятні місця, видатні особистості та популярні ілюстрації.

Ярослав Мудрий, Тарас Шевченко, Леся Українка, Василь Стус, Богдан Хмельницький, Іван Піддубний, Енді Уорхол, Богдан Ступка, Соломія Крушельницька, Василь Вірастюк, Олег Скрипка - імена геніальних українців відомі всьому світу. Їх таланти, сила і відвага захоплюють і дивують. Напевно, серед перерахованих геніїв, є людина, яку ви вважаєте ідеалом. Вибравши фотошпалери Україна, ви зможете створити у своєму будинку тематичну галерею, присвячену відомим особистостям рідної країни.

Улюблені міста і дивовижні місця, величні замки, собори і фортеці, красиві пам'ятники і монументи - всі це незабутні види отримають гідне втілення на українських фотошпалерах.

Фотошпалери з українською символікою з ефектом сепії стануть оригінальною прикрасою для вінтажного дизайну, а чорно-білі - відмінно впишуться в мінімалістичний інтер'єр.

Для того, щоб зробити замовлення і дізнатися більше про українські фотошпалери, зателефонуйте нам. Ми допоможемо вам зробити вдалий вибір.