Текстури та ціни фотошпалери

Паперові фотошпалери

Гладь

Красива гладка текстура яка, безсумнівно, підійде для будь-якого дизайну. Будь то дитяча кімната, спальня або вітальня, кафе, офіс або ресторан, гладкі яскраві фотошпалери створять стильну затишну атмосферу. Простота - це головний плюс текстури "Гладь". Ціна на фотошпалери з гладкою текстурою нижче, ніж на інші. Так як це універсальна текстура, всі сюжети будуть виглядати на ній просто чудово. Матеріал - паперові шпалери щільністю 120 г / кв.м.

Стандарт:
195 грн./м²
 
Преміум:
299 грн./м²

Флізелінові фотошпалери

Аква

Флізелінові фотошпалери володіють високими практичними властивостями. Екологічна повітрепроникна основа з паперу та флізелина робить їх стійкими до механічних пошкоджень. Щільність матеріалу складає 120 г/кв.м.

Стандарт:
299 грн./м²
 
Преміум:
399 грн./м²

Вінілові фотошпалери на флизелиновій основі

Жаккард™

Жаккард ™ - оригінальна текстура виключної якості. Наша компанія є єдиним виробником даних фотошпалер, яких немає ні в однієї компанії в Україні. Остерігайтеся підробок. Жаккард ™ гарна та легка текстура, трохи нагадує полотно. Вона гармонійно впишеться у ваш інтер'єр і надасть йому особливий шарм. Жаккард™ чудово поєднується з картинами природи, квітами, а також арт зображеннями представленими в категоріях Арт, Мистецтво та Акварель. Матеріал - вінілові шпалери на флізеліновій основі, щільність 220 г / м2.

Стандарт:
330 грн./м²
 
Преміум:
430 грн./м²

Дрібний пісок

Фактурність текстури «Дрібний пісок» допоможе приховати нерівності стін і надати обсягу зображенню. Матеріал - вінілові фотошпалери на флізеліновій основі мають хороші експлуатаційні характеристики і прості у догляді. Завдяки флізеліновій основі фотошпалери легко монтуються, не розтягуються під час оклеювання. Щільність матеріалу складає 210 г / кв.м.

Стандарт:
360 грн./м²
 
Преміум:
480 грн./м²

Нитка

Нитка. Легка і якісна текстура являє собою ніжний перетин дрібних ниток приємних на дотик. Особливістю даної текстури є її підвищена стійкість до зовнішніх впливів. У поєднанні з улюбленим зображенням створить неповторну атмосферу у вашій оселі.

Стандарт:
360 грн./м²
 
Преміум:
480 грн./м²

Дрібний пісок з блискітками

Дана текстура представлена з вкрапленням дрібних і ніжних блискіток, яка в поєднанні з такими зображеннями як квіти, нічне місто або 3D буде виглядати цікаво і неповторно. Матеріал - вінілові фотошпалери на флізеліновій основі. Щільність матеріалу складає 210 г / кв.м

Стандарт:
380 грн./м²
 
Преміум:
500 грн./м²

Декоративна штукатурка

За допомогою текстури "Декоративна штукатурка" можна втілити в життя всі оригінальні ідеї у Вашому домі. Фактура проста і невибаглива у догляді, але незважаючи на свою простоту вона дає прекрасну можливість втілити дизайнерські задумки, приховуючи при цьому нерівності стін. Підходить для будь-яких сюжетів, особливо для зображень з каталогу фотошпалер - Архітектура, Квіти і листя, Природа та інші. Матеріал - вінілові шпалери на флізеліновій основі, щільність 300 г/кв.м.

Стандарт:
389 грн./м²
 
Преміум:
499 грн./м²

Фреска

Унікальні фотошпалери, які мають характерну для фресок фактурність. Шпалери на текстурі "Фреска" покриті хаотичними мазками, які створять неповторну атмосферу в вашому домі. Крім того текстура має підвищену міцність, за рахунок великої щільності основи. Матеріал - вінілові шпалери на флізеліновій основі, щільність 300 г / м2.

Стандарт:
980 грн./м²
440грн./м²
 
Акція!
Преміум:
1080 грн./м²
540грн./м²

Самоклеючі фотошпалери

Лоск

Нові ПВХ шпалери "Лоск" відмінно справляються із завданням прикраси великих плоских поверхонь, скла, шаф. Завдячуючи клейкій основі, шпалери легко клеїти. А приємна на дотик матова текстура здатна дуже ніжно передати всі кольори обраного зображення. Матеріал - ПВХ шпалери з клейкою зворотною стороною, щільність 160 г / м2.

Стандарт:
270 грн./м²
 
Преміум:
370 грн./м²

Текстильні шпалери

Безшовні шпалери

Преміаль

Преміаль - текстура унікальна тим, що дає можливість підготувати фотошпалери цілісним полотном висотою до трьох метрів і шириною до 10 метрів. Це інновація в області декорування стін, головною перевагою якої є відсутність стиків (швів). Безшовні фотошпалери ексклюзивні, дозволяють зробити такий нелегкий процес як декорування стін легким і приємним, а також допоможуть втілити будь-які дизайнерські рішення.

Стандарт:
0 грн./м²
 
Преміум:
770 грн./м²

При виробництві фотошпалер ми використовуємо тільки якісні матеріали, які забезпечують відмінну рівномірність, деталізацію і насиченість кольорів. Основою фактурних фотошпалер служить матеріал голландської компанії BN International. Компанія BN International вже більше 50 років займається виробництвом екологічно чистих шпалер. Фотошпалери мають паперову основу, яка дозволяє наклеювати їх на стіну. Вінілове покриття, на яке наноситься обране вами зображення, стійке до вигорання і миття. Для виготовлення гладких фотошпалер ми використовуємо спеціальний папір для цифрового друку, вироблений в Німеччині. Зворотний бік такого паперу пофарбований в синій колір, щоб на зображенні не проступили нерівності кольору стіни. На відміну від інших, папір, який ми використовуємо, має дуже тонке вінілове покриття. Під час друку фотошпалер таке покриття дозволяє досягти високої рівномірності кольору і деталізації зображення. Ми не використовуємо дешеві і неякісні матеріали. 

Ціни залежать від вибору текстури фотошпалер, яка впливає на зображення і по-різному відображає глибину сюжету. 

Наскільки нам відомо, ми єдина компанія, яка гарантує повернення грошей у випадку, якщо клієнтові не сподобається наша продукція, тому ми дуже уважно ставимося до якості використовуваних нами матеріалів. 

Ми рекомендуємо використовувати гладку текстуру в тому випадку, коли Вам необхідно бюджетне рішення або Вам дуже важлива насиченість кольорів. Мінусами гладкою текстури є можливість відблисків в сонячний день і проступания дрібних нерівностей стіни. Але навіть така, здавалося б дуже проста текстура, виглядає набагато якісніше листових фотошпалер. Останні поставляються в аркушах, яких, як правило, від 8 до 16. Фотошпалери нашого виготовлення поставляються в рулонах, як і звичайні шпалери, що і зручніше, і гарніше. Від традиційних фотошпалер фотошпалери на гладкій текстурі відрізняє так само те, що вони дають набагато менше відблисків. 

Вершиною еволюції фотошпалер є текстурні. Вони не дають відблисків і повністю приховують дрібні нерівності стін. Власне текстурні фотошпалери - це високоякісні вінілові шпалери, на які наноситься необхідний Вам сюжет. Ми рекомендуємо використовувати текстури пісок і пил для друку природи, а полотно і льон для друку архітектури та арт зображень.