Рекомендації з підбору фотошпалер в інтер'єрі

Залежно від розміру приміщення:

Для невеликих кімнат: кольорова гамма - світлі тони. Найкращий вид зображення - перспектива для візуального збільшення простору (наприклад, горизонт поля, ліси, види гір).

Для великих кімнат: кольорова гамма - темні відтінки. Найкращий вид зображення - архітектура, рослини, тварини або абстракція.

При плоских високих стелях слід вибирати зображення з горизонтальним напрямком малюнка. Навпаки, якщо стелі низькі, то для візуального збільшення простору потрібно вибирати вертикальний малюнок.

Залежно від освітленості приміщення:

Для сонячних приміщень необхідно застосовувати фотошпалери в насичених тонах. Можна використовувати темні відтінки синього, зеленого, кавового, шоколадного кольорів.

Для північних приміщень слід застосовувати рисунок з теплими тонами. Найкраще для таких приміщень використовувати відтінки жовтого, золотистого, поменранчевого кольорів. При їх використанні буде відчуватися тепло і затишок.

Залежно від призначення приміщення:

Для передпокою найкращий варіант - зображення природи, текстури цегли, плитки. Якщо передпокій маленький - застосовуйте теплі кольори.

Для спальні або зали - використовуйте пастельні тони. Вони добре поєднуються із зображенням квітів, лісу або тварин. Дуже оригінально буде виглядати - панорама міських вулиць.

Для дитячих кімнат краще всього використовувати фотошпалери із зображенням героїв мультфільмів, тваринами. Головна відмінність дитячих панно від інших - це їх барвистість і яскравість.

Як фотошпалер для кухні необхідно використовувати тематику їжі: фрукти, напої, натюрморти.

Рекомендації з підбору фотошпалер в дитячу кімнату:

Вибір фотошпалер для дитячої кімнати найбільш хвилюючий і суперечливий момент. Діти швидко ростуть і якщо вчора мультяшки на стіні радували Ваше чадо, то вже завтра його кумирами стануть нові герої. В такому випадку, є кілька безпрограшних варіантів рішення: фотошпалери із зображенням тварин чи світу фауни.

У Вашої дитини буде свій друг, щоне вимагає догляду і особливої уваги, і навіть не один. Ви тільки уявіть акваріум або морське дно з безліччю яскравих і різноманітних риб. А як Вам ідея з картою острова скарбів або політ на повітряній кулі?! Невичерпна тема - казкові ліси з хатинками, теремами і замками. Яка дитина не мріяв про дверцятах в потаємну кімнату?! Всі ці ідеї легко втілити в життя за допомогою фотошпалер. І вже точно 100% ексклюзив - фотошпалери з сімейними фотографіями чи фото дитини в різних образах.

Щоб уникнути труднощів при поклейці фотошпалер користуйтеся послугами професіоналів!

Упаковка фотошпалер:

Готові фотошпалери доставляються замовникові в індивідуальній упаковці. Скорочення в рулон, вони додатково загортаються в папір. До кожної комплектації обов'язково додається інструкція з монтажу фотошпалер, яка вкладається всередину коробки. Готова упаковка з обох сторін заклеюється спеціальними наклейками.