Автор: Катерина Васильєва

Розпродаж фотошпалер: вигідна пропозиція від виробника

Фотошпалери розпродаж

Ну хто з нас відмовиться заощадити на покупці декоративного оздоблення? Звичайно ж, бувають випадки, коли не слід бездумно купувати настінне покриття за акцією. Це, як правило, вироби з дефектами, які зберігалися в непридатних умовах на складі готової продукції. Такі пропозиції з натяжкою можна назвати "вигідними". А ось розпродаж фотошпалер від виробника - це зовсім інша справа. І ось чому.

Керівники, які мають свою справу, час від часу організовують акції розпродажу. Підвищення попиту, презентація нового товару або фактори сезонності - передумови до цього можуть бути різними, залежно від ситуації. В такому механізмі проглядається вигода для виробника. Насправді ж, це взаємовигідна угода. А оскільки темою нашої розмови є покупка фотошпалер з розпродажу, варто розглянути особливості такого придбання.

Помилково вважати, що недорогі фотошпалери, придбані на розпродажі, істотно поступаються в якості дорогим панно. Таке зустрічається, часто в двох випадках, а саме:

1. Недобросовісний виробник, який, не бажаючи утилізувати бракований товар, пропонує його споживачеві. Ми вважаємо, що подібний підхід - це прояв неповаги як до себе, так і до покупця. Компанія, що працює на своє ім'я, думає про репутацію і ніколи не стане обманювати своїх клієнтів.

2. Реалізація залежалого товару. Ми вже згадували на початку, що неналежні умови зберігання фотошпалер на складі позначаються на їхньому зовнішньому вигляді. Закуповуючи великі партії товару, невмілий підприємець не завжди може реалізувати все поки не закінчився термін придатності.

Отже, розпродаж фотошпалер в Україні від виробника - де шукати вигідні пропозиції?

Фотошпалери зі знижкою

Розпродаж фотошпалер від ТМ "Арт-обоі"

Зверніть увагу на розпродажі фотошпалер від ТМ "Арт-обоі". Незалежно від того, коли Ви плануєте робити ремонт, покупка декору за ціною нижче ринкової, допоможе заощадити сімейний бюджет. Слідкуйте за акціями та спеціальними пропозиціями, підписуючись на новини в соціальних мережах. Крім того, у нас діють унікальні пропозиції для тих, хто вже придбав панно нашого виробництва.

Надсилаючи фото своїх оновлених інтер'єрів з фотодекором, Ви гарантовано отримуєте 10% знижки на наступне замовлення. Що для цього потрібно зробити?

1. Бути активним учасником представництв компанії в соцмережах.

2. Додати якісні знімки з фотошпалерами нашої торгової марки у відповідний альбом із зазначенням номера замовлення або ПІБ.

4. Зробити репост запису про проведення акції.

5. Отримати промо-код на 10% знижку при замовленні фотошпалер. 

Слідкуйте за новинами наших груп в соціальних мережах - не пропустіть шанс скористатися вигідними пропозиціями і купити фотошпалери з розпродажу або виграти їх в конкурсі.

Популярні статті

Шпалери вперше були використані в Китаї у II ст. до н.е. До Китаю ці знання прийшли з інших культур, де ті методи, які використовувалися для виготовлення паперу поліпшувалися з кожним поколінням, і кожна культура додавала свої штрихи.

Читати далі...

В магазині фотошпалер art-oboi.com.ua можна вибрати будь-який тематичний сюжет для друку. Оплачуйте замовлення після доставки. Професійна консультація у виборі текстур і типу друку - (044) 392 47 71.

Читати далі...

Ми настільки впевнені в якості вироблених нами фотошпалер, що у випадку, якщо Ви залишитеся задоволені, ми повернемо Вам гроші. Виготовляємо за 2 дні, доставка і оплата будь-яким зручним для Вас способом.

Читати далі...

Телефонуйте нам або купуйте фотошпалери на замовлення онлайн в нашому інтернет- магазині art-oboi.com.ua. Вибирайте сюжети з тисячі зображень, використовуйте свою фотографію, створюючи інсталяцію своєї мрії у власному будинку. Телефонуйте нам - (044) 393-

Читати далі...