Друк фотошпалер зі своєю фотографією

Пам'ятаєте, як співалося у старій пісні «Фотографія дев'ять на дванадцять з наївним підписом «На пам'ять»». У кожного з нас є така фотографія, якою можна милуватися годинами, відтворюючи в пам'яті ті щасливі секунди нашого життя, коли був зроблений даний знімок. Цю «частинку щастя» можна передати в повномасштабному варіанті, поклеївши на стіну фотошпалери, друк яких подарує Вам масу позитивних емоцій вже з того моменту, як тільки Ви вперше побачите полотно.

Фотошпалери на стіну з власною фотографією, а також із зображеннями улюблених і близьких людей - що може бути ще більш прекрасним і зворушливим? Ваші діти, батьки, чоловік або дружина будуть привітно посміхатися Вам зі стіни, завжди перебуваючи поруч з Вами, навіть якщо в даний момент їх немає вдома.

Друк фотошпалер зі своїм фото ТМ Art-oboi
Фотошпалери cо своїм фото в дизайні інтер'єру

Компанія Арт-шпалери здійснює друк фотошпалер на замовлення будь-якого розміру: від невеликих постерів до зображень на всю стіну. В останньому випадку застосовується широкоформатний друк. Фотошпалери постануть перед Вашим поглядом у вигляді масштабного зображення. За Вашим бажанням ми можемо виготовити найрізноманітніші фотошпалери, друк яких може мати різну передачу кольору (кольорову, чорно-білу або тону сепії), потрібний Вам розмір і текстуру.

Трохи про технічні моменти

Якщо Ви робите фото за допомогою звичайного фотоапарата, варто звернути увагу на те, що у нього повинна бути хоча б 10 -мегапіксельна матриця і сам файл зберігати в найкращій якості. У підсумку, у Вас повинен вийти файл більше 3 мегабайт у форматі .jpg.

Як визначити «мінімальну достатність» фото, щоб виготовити фотошпалери на стіну? Друк повинен грунтуватися на таких пропорціях: 1 мм лінійного розміру прирівнюється до 1 пікселя картинки по цій же стороні. Наприклад, Вам необхідно надрукувати шпалери 3500 мм в ширину і 2500 мм у висоту. Відповідно, Ваше фото повинно бути 3500х2500 пікселів. Зображення з удвічі меншим форматом можна буде якісно надрукувати на полотні лише у форматі А3.

Фотошпалери на стіну з друком своєї фотографії
Друк фотошпалер зі своєю фотографією на замовлення

Ідеально підійдуть для друку фотографії, створені професійним фотохудожником або дизайнером. Такі файли, як правило, мають досить великий розмір - більше 200 мегабайт, зберігаються в стандарті .tiff і прекрасно підходять для широкоформатного друку.

Фотошпалери зі своєю фотографією - це унікальний продукт, який не можна придбати в звичайному магазині, його виготовляють тільки під замовлення. Компанія Арт-шпалери здійснює якісний друк фотошпалер, ціна на які варіюється від 115 грн. до 280 грн. за кв.м. Доставка шпалер здійснюється в усі регіони України зручним для Вас перевізником.

Ми готові в найкоротший терміни здійснити друк фотошпалер. Дніпро, Київ, Запоріжжя, Кіровоград, Кременчуг - міста, де розташовані представництва нашої компанії. Телефонуйте і замовляйте фотошпалери прямо зараз - наші фахівці завжди готові Вам допомогти.