Працюємо заради перемоги

Шпалери в Северодонецьку

Шпалери - один з найшвидших, доступних і найпростіших варіантів зробити обробку в приміщенні. З такою роботою може впоратися навіть одна людина, а різноманітність пропозицій на ринку дозволить втілити в життя найсміливіші рішення. Купити шпалери у Сєвєродонецьку не виходячи з дому можна в інтернет-магазині «Арт-Шпалери».

 

Різноманітність продукції від Арт-Шпалери

Зараз шпалери – не просто тонке рулонне декоративне покриття. Залежно від типу основи, наявності захисних шарів та просочень, полотна можуть протистояти перепадам температур, волозі, механічним пошкодженням та доповнювати інтер'єр у будь-якому стилі, вражаючи різноманітністю відтінків та ефектно імітуючи будь-які інші оздоблювальні матеріали. У каталозі шпалер «Арт-Шпалери» Ви знайдете вражаючий вибір продукції:

• Паперові шпалери виявляють недоліки стін, тому потребують ретельної підготовки поверхні. Целюлоза – екологічно чистий матеріал, який добре пропускає повітря, дозволяючи стінам «дихати». Головною перевагою продукції є низька вартість у порівнянні з іншими типами рулонної продукції.

• Флізелінові шпалери – міцні, прості у монтажі полотна. Для їх поклейки достатньо промазати клеєм лише стіни. Зазвичай їх випускають у стандартній ширині (1м або 3м), що також полегшує процес обклеювання. Вони добре вентилюються, досить еластичні та міцні на розрив, що актуально для нових будівель, де ще може бути усадка.

• Вінілові шпалери – досконалість над ринком рулонної продукції. Це щільні полотна на паперовій або флізеліновій основі, які відрізняються стійкістю до будь-яких зовнішніх впливів. Їх можна терти, мити і, без остраху вигоряння, клеїти на стінах навпроти вікна. Вінілові шпалери відрізняються найбільшою різноманітністю колірної палітри, фактур та текстур. Зважаючи на свої характеристики, вони найдорожчі в каталозі.

 

Матеріал основи не означає, що найкращі полотна – це найдорожчі. Вибирати тип слід виходячи з умов експлуатації та призначення приміщення. Наприклад, в спальнях цілком можна обклеїти паперові шпалери, а ось у передпокоях, ванних кімнатах, залах громадських місць, де стіни піддаються впливу вологи або високої стирання - логічніше вибрати вінілові полотна. У дитячих варто віддати перевагу шпалерам-розмальовкам або полотнам з понад стійким покриттям антимаркер - малюки зможуть робити позначки і малюнки без шкоди поверхні. Підібрати вид шпалер для Ваших приміщень допоможуть наші спеціалісти.

 

Переваги шпалер від Арт-Шпалери

1. Магазин шпалер у Сєвєродонецьку, пропонує зробити покупку матеріалів, не виходячи з дому. Завдяки зручному інтерфейсу на сайті, Ви легко відсортуєте полотна за типом приміщення, тематикою, кольором та ін. параметрами.

2. Наші шпалери не вигоряють, не стираються, відрізняються точністю передачі відтінків, чіткістю зображення та довговічністю.

3. Ми друкуємо шпалери в найкоротші терміни (від 2-х днів, залежно від обсягу та складності замовлення).

4. У нас Ви зможете замовити готовий варіант з каталогу або запропонувати свій макет та навіть фото для перенесення на шпалерні полотна.

5. Перед друком ми можемо надіслати Вам кольоропроби.

Найчастіші запитання

  • Які матеріали використовуються у виробництві товарів групи Шпалери Северодонецьк?
  • Як здійснюється доставка товарів групи Шпалери Северодонецьк?
  • Як можна сплатити Шпалери Северодонецьк?

Вартість шпалер в інтернет-магазині Арт-Шпалери


Матеріал, розмір Ціна
Шпалери Северодонецьк на паперовій основі, 1,0*3,0 м 468 грн.
Шпалери Северодонецьк на флізеліновій основі, 1,0*3,0 м 718 грн.
Шпалери Северодонецьк на вініловій основі, 1,0*3,0 м 792 грн.