Ми відновили обробку замовлень
Доставка «Новою поштою»

Шпалери у Львові

На сайті «Арт-Шпалери» Ви можете купити шпалери у Львові, не виходячи з дому. У нашому каталозі вражаючий вибір полотен для створення будь-яких інтер'єрів у приміщеннях різного призначення.

 

Особливості продукції

Шпалери на стіну - найбюджетніший і найпростіший спосіб оформити простір і створити зручне зонування. Зараз це не тільки тонкі паперові полотна, але й міцні, надійні, стійкі до зовнішніх факторів колекції. Ціна на шпалери багато в чому залежить від їхньої основи. Її тип допоможе вибрати наш консультант, виходячи з призначення приміщення та умов експлуатації облицювального матеріалу. Ми друкуємо шпалери:

• На паперовій основі – це полотна невеликої щільності з гладкою поверхнею, що створює ефектні переливи світла. Вони прості в монтажі, екологічно безпечні, дозволяють стінам «дихати» і є найбільш бюджетним варіантом з аналогів. (від 468 грн. рулон)

• На флізеліновій основі – міцний нетканий матеріал на основі целюлози. Рулони зазвичай випускаються під фарбування і їх колір можна міняти до 10 разів, при цьому помітно оновлюючи інтер'єр. Це найкраще рішення для тих стін, де можуть з'явитися тріщини в результаті усадки будинку - еластичний матеріал і добре тягнеться. (від 718 грн. за рулон)

• Вінілові шпалери на паперовій основі - це красиві, міцні шпалери, які легко приховують дефекти і нерівності стін. Вони випускаються в найбільшому асортименті і можуть імітувати будь-який матеріал – від каменю, цегли, зрізу дерева до текстилю та шкіри. Це полотна стійкі до механічних пошкоджень, вологи, пилу, вони легко відтираються та миються від забруднень. (від 792 грн. рулон).

 

Вибравши потрібний тип шпалер, Ви зможете оформити як спальні та вітальні, де саме щадне ставлення до стін, так і кухні, санвузли, вітальні, зали ресторанів, салонів та агентств, офіси та ін приміщення, де до облицювального матеріалу пред'являються підвищені вимоги.

 

Різноманітність

У нас Ви знайдете пропозиції для створення різних інтер'єрних стилів: полотна з квітковим принтом, їжею, напоями, сюжети з природою, космосом, абстракції, 3д-зображення та багато іншого. На сайті є зручний інтерфейс пошуку, який дозволяє сортувати каталог шпалер за кольором, тематикою, типом приміщення та іншими параметрами.

 

Магазин шпалер у Львові пропонує купити готовий варіант полотен із каталогу або замовити вироби за своїм макетом та навіть своїм фото. Ми друкуємо шпалери будь-якого розміру та форми. Це можуть бути стандартні рулонні полотна, щоб покрити всі стіни, що комбінуються серії, фотошпалери на всю стіну, а також горизонтальні та вертикальні полотна для імітації художніх шедеврів. Останні можна відокремлювати рамками чи молдами.

 

 

 

Чому варто співпрацювати з нашою компанією

1. Під час друку шпалер ми використовуємо сучасне обладнання та якісні кольори, які не вигорають, не тьмяніють та не стираються.

2. Ми виконуємо замовлення у найкоротші терміни (від двох днів, залежно від складності обсягу замовлення).

3. Ми друкуємо шпалери на різних основах, надаючи широкі можливості для організації різних інтер'єрних рішень.

4. Полотна від «Арт-Шпалери» максимально близько передають глибину кольору на макеті та чіткість картинки загалом.

Найчастіші запитання

  • Які матеріали використовуються у виробництві товарів групи Шпалери у Львові?
  • Як здійснюється доставка товарів групи Шпалери у Львові?
  • Як можна сплатити Шпалери у Львові?

Вартість шпалер в інтернет-магазині Арт-Шпалери


Матеріал, розмір Ціна
Шпалери у Львові на паперовій основі, 1,0*3,0 м 468 грн.
Шпалери у Львові на флізеліновій основі, 1,0*3,0 м 718 грн.
Шпалери у Львові на вініловій основі, 1,0*3,0 м 792 грн.