Ми відновили обробку замовлень
Доставка «Новою поштою»

Шпалери в Луганську

Продаж шпалер в Луганську

 

Якщо ви хочете купити шпалери в Луганську, звертайтеся з інтернет-магазин «Арт-шпалери». Наша компанія є виробником якісних оздоблювальних матеріалів, які пройшли санітарно-епідеміологічну експертизу та мають усі необхідні сертифікати.

 

Каталог шпалер магазину пропонує великий вибір варіантів обробки різного дизайнерського виконання та текстур. Це дозволяє підібрати рішення для інтер'єру, що відповідає вашим індивідуальним вимогам до якості, бюджету та оформлення.

 

Широкий вибір текстур

 

Наш магазин шпалер в Луганську пропонує покупцям великий асортимент високоякісних матеріалів, які виконані з різної сировини і мають різні робочі параметри. У нас можна замовити шпалери:

• На паперовій основі – найпростіший, бюджетний варіант. Вони виготовляються з використанням екологічного друку, мають яскраві та насичені кольори. Їх легко клеїти за допомогою звичайного клейового складу, а також демонтувати у разі пориву. Можливе виготовлення за вашими розмірами. Вартість розпочинається від 468 гривень за рулон.

• На флізеліновій основі – практичні та довговічні шпалери, які підходять для інтер'єру будь-яких приміщень. Вони повністю екологічні, виготовлені з натуральної сировини та стійкі до всіх видів зовнішнього впливу, включаючи ультрафіолетові промені. Ціна за рулон таких шпалер – від 718 гривень.

• На вініловій основі – найдовговічніший варіант. Завдяки повітропроникній основі вони забезпечують добрий повітрообмін, забезпечуючи довгий термін служби будівельних матеріалів, з яких виконана поверхня стін. Вартість за 1 рулон таких шпалер розпочинається від 792 гривень.

 

Якщо вам потрібна допомога у виборі шпалер або захочете отримати відповіді на запитання, зв'яжіться зі співробітниками магазину «Арт-шпалери» за телефоном або онлайн.

 

Переваги покупки шпалер у нашому магазині

 

Наш магазин шпалер у Луганську працює багато років і за цей час завоював бездоганну репутацію. Для виготовлення оздоблювальних матеріалів використається сучасне, високопродуктивне обладнання. Це дозволяє швидко виробляти шпалери будь-яких необхідних розмірів, у тому числі за індивідуальним проектом клієнта. Переваги купівлі шпалер в магазині «Арт-шпалери»:

• Перед покупкою можна скористатися послугами дизайнера для створення унікального рішення;

• Для ухвалення рішення можна замовити кольоропробу або зразки текстур;

• Оплата шпалер здійснюється готівковим або безготівковим розрахунком після отримання товару.

 

У каталозі ви можете ознайомитись з асортиментом готових рішень. Якщо з якоїсь причини жодне з них не влаштує, зв'яжіться з консультантом інтернет-магазину для обговорення виготовлення за індивідуальним проектом. Ви отримаєте не лише якісну продукцію з неповторним малюнком, а й доброзичливу підтримку на всьому шляху нашої співпраці.

Найчастіші запитання

  • Які матеріали використовуються у виробництві товарів групи Шпалери в Луганську?
  • Як здійснюється доставка товарів групи Шпалери в Луганську?
  • Як можна сплатити Шпалери в Луганську?

Вартість шпалер в інтернет-магазині Арт-Шпалери


Матеріал, розмір Ціна
Шпалери в Луганську на паперовій основі, 1,0*3,0 м 468 грн.
Шпалери в Луганську на флізеліновій основі, 1,0*3,0 м 718 грн.
Шпалери в Луганську на вініловій основі, 1,0*3,0 м 792 грн.