Працюємо заради перемоги

Шпалери в Кам'янському

Шпалери – один із найпростіших варіантів швидко та недорого виконати ремонт у приміщенні. Звичайно, серед них є ексклюзивні дорогі колекції, монтаж яких довіряють виключно професіоналам. Але зазвичай, з поклейкою полотен може впоратися навіть новачок, а торгові ряди рясніють різноманітністю рулонної продукції на будь-який смак і бюджет. Великий вибір шпалер у Кам'янському, Ви знайдете та зможете купити в каталозі інтернет-магазину «Арт-Шпалери».

 

Особливості продукції та критерії вибору

 

Магазин шпалер в Кам'янському пропонує кілька типів шпалер:

• Паперові – найпростіший і недорогий вид оздоблювального матеріалу. Целюлозні волокна дають стінам дихати, забезпечують поверхні гладкість та блиск. Паперові полотна менш стійкі до зовнішніх факторів, ніж аналоги. Їх не можна мити, мочити і перед поклейкою потрібна ретельна підготовка поверхні, оскільки вони не приховують дефекти.

• Флізелінові полотна зазвичай випускають широкими (1 метр), а також їх не потрібно змащувати клеєм, що забезпечує простоту монтажу. Це гнучкі, стійкі на розрив полотна, що є актуальним для новобудов, де ще передбачається усадка стін. Флізелінові полотна з чіткою фактурою можна фарбувати до 5-6 разів, освіжаючи інтер'єр.

• Вінілові полотна найдорожчі серед аналогів. Це зумовлено їх фізико-експлуатаційними особливостями та декоративною складовою. Вони стійкі до вологи, сонячних променів, подряпин та стирання. Їх можна регулярно мити, не допускаючи забруднення поверхні. Матеріал дозволяє втілити на полотнах будь-які відтінки, сюжети, фактури та текстури, у тому числі максимально точно імітуючи інші оздоблювальні матеріали (шкіру та тканину, дерево та камінь, бамбук та пробку тощо).

 

Тип полотен підбирається на основі закладеного бюджету, а також призначення приміщення та умов експлуатації в ньому. Зробити правильний вибір шпалер Вам допоможуть наші консультанти.

 

У каталозі шпалер Ви знайдете сюжети для будь-яких приміщень: квіткові, морські, міські, природні пейзажі, шпалери-космос, 3д-панно, імітація картин та фресок – лише невелика частина вибору.

 

Переваги замовлення шпалер в Кам'янському в компанії «Арт-Шпалери»

1. У нас Ви зможете купити будь-який варіант із каталогу або замовити шпалери за своїм сюжетом і навіть власним фото. При необхідності, наші дизайнери допоможуть допрацювати зображення, що сподобалися.

2. На нашому сайті зручний інтерфейс, що дозволяє швидко сортувати шпалери за тематикою, кольором, типом приміщення та ін. параметрами.

3. Ми виготовляємо шпалери в мінімальні терміни (від кількох днів, залежно від обсягу замовлення, його складності та додаткових побажань клієнта).

4. Ми гарантуємо чіткість зображення та точність передачі кольору щодо макету. За бажанням замовника, надсилаємо попередньо кольоропроби та каталог текстур.

5. Асортимент продукції дозволяє підібрати варіант для створення або доповнення будь-якого інтер'єрного стилю: від романтичного провансу (квіткові принти), бароко та ампіру (шпалери, що імітують картини у фрески), до хай-теку або модерну (візерунки та абстракції, 3д-полотна, космос), класики (міські, природні та морські пейзажі) та ін.

Найчастіші запитання

  • Які матеріали використовуються у виробництві товарів групи Шпалери Кам'янське?
  • Як здійснюється доставка товарів групи Шпалери Кам'янське?
  • Як можна сплатити Шпалери Кам'янське?

Вартість шпалер в інтернет-магазині Арт-Шпалери


Матеріал, розмір Ціна
Шпалери Кам'янське на паперовій основі, 1,0*3,0 м 468 грн.
Шпалери Кам'янське на флізеліновій основі, 1,0*3,0 м 718 грн.
Шпалери Кам'янське на вініловій основі, 1,0*3,0 м 792 грн.