Автор: Вікторія Шевченко

Гармонія в будинку або як підібрати шпалери до фотошпалерами

Фотошпалери в інтер'єрі

Сучасні фотошпалери дивують і захоплюють. Гарні ілюстрації реалізують в композиції не тільки акцентну деталь, але ще й являють собою величезний естетичний потенціал. Відкрити з кімнати вихід до берега океану, перенести на найвищі гори або в середньовічний замок - відправитися в будь-який куточок світу, не виходячи з дому, допоможуть фотошпалери. Подорожуйте в часі і просторі в будь-який час доби з будь-якої кімнати. А для того, щоб створити максимально комфортну обстановку, слід розібратися в тому, як підібрати шпалери до фотошпалерами.

Колір, розмір, текстура панно - саме цим показникам варто приділити найбільшу увагу. Оформлення інтер'єру буде виглядати гармонійно, якщо знати деякі особливості поєднання фотообоев і шпалер в інтер'єрі.

Для початку варто з'ясувати, чи доречно взагалі об'єднувати звичайні шпалери і фотошпалери в інтер'єрі однієї кімнати. Відповідь однозначна - звичайно ж, можна. При ретельному підборі дизайну декоративних матеріалів у Вас обов'язково вийде гармонійно поєднати такі види обробки.

Фотошпалери - це не тільки мальовничі картинки або відтворені в широкому форматі фото. За допомогою інтер'єрного друку на полотно можна перенести і трендові дизайнерські принти. За допомогою такої обробки можна запросто підкреслити тематику інтер'єру (наприклад, квіткову або анімалістичні), або створити потрібний настрій.

Індивідуальне виготовлення фотошпалер істотно спрощує втілення інтер'єрних задумок. У співпраці з дизайнером компанії ви без жодних зусиль створите авторські модні принти в тон основним шпалер. Такий прийом допоможе урізноманітнити звичне або одноманітне оформлення.

Слід пам'ятати про художню особливості фотошпалер. При відповіді на питання: «як скомбінувати шпалери з фотошпалерами», головною перешкодою може стати дуже великий кольоровий контраст. Головне пам'ятайте - ви завжди зможете скористатися послугами дизайнера і відкоригувати зображення. Кольорова гамма фотошпалер може бути різноманітною - від ніжних пастельних відтінків до кислотних понад яскравих кольорів. Тут все залежить від стилю приміщення. Але яким би не був дизайн, правила організації композиції залишаються незмінними. І ось деякі з них.

Фотошпалери в спальню

  • Яскрава деталь - остов художньої концепції оздоблення кімнати. Як правило, це картини, текстильні панно або фотошпалери. Для комфортного візуального сприйняття варто акцентувати увагу на одній зі стін, а інші коректувати за допомогою більш спокійних відтінків гами.
  • Баланс кольору. У деяких випадках, якщо не приділити належну увагу поєднанню відтінків настінних покриттів, може виникнути дисонанс, заснований на неправильному співвідношенні кольорів декору.
  • Пропорції приміщення. Мальовниче панно на "відмінно" впорається з декоративними завданнями, якщо в виборі розміру враховувати габарити кімнати.

Які ж шпалери підходять до фотошпалер? Давайте разом дамо відповідь на це питання!

Популярні статті

Якщо вам потрібні індивідуальні розміри фотошпалер на стіну, замовте їх виготовлення у перевіреного проізодітеля. Це заощадить ваші нерви і час, а результат буде очікуємо, тобто ідеальним. Телефонуйте нам, щоб дізнатися, що потрібно, щоб замовити фотошпал

Читати далі...

Купити фотошпалери на замовлення з лаковим покриттям - це дуже практичний крок. Таку можливість в Україні надає інтернет-магазин фотошпалер на стіну на замовлення ТМ Арт-обоі.

Читати далі...

Рекомендації по вибору і поклейці фотошпалер на стіну.

Читати далі...

Фабрика фотообоев ТМ Арт-Обоі пропонує безмежні можливості цифрового друку на фотошпалерах. Перетворіть ваш інтер'єр, зв'язуйтеся з нашими менеджерами по тел. :( 067) 55-35-200

Читати далі...