Працюємо заради перемоги

Шпалери в Бердянську

Шпалери — один із найпростіших способів швидко створити обробку у приміщенні будь-якого призначення. Сучасні полотна – це різні за складом та декоративним виконанням матеріали, з різним ступенем стійкості до зовнішніх впливів. Купити шпалери у Бердянську можна не виходячи з дому, скориставшись каталогом інтернет-магазину "Арт-Шпалери".

 

Особливості продукції від Арт-Шпалери

Головним фактором при виборі шпалерної продукції (крім забарвлення та малюнку) є тип приміщення та умови його експлуатації. Наприклад, для спалень підійдуть найпростіші паперові шпалери, в кухнях і санвузлах необхідно клеїти полотна стійкі до вологи і перепадів температур, для залів громадських установ, передпокоїв, дитячих варто віддати перевагу лінійкам не схильним до стирання, подряпинам і ударам, а також серії антимаркер, на яких діти зможуть робити позначки та прати їх без шкоди поверхні. Магазин шпалер у Бердянську пропонує такі типи шпалер:

Паперові — найпростіший і найбюджетніший спосіб оформити приміщення. Целюлоза добре пропускає повітря, дозволяючи стінам дихати і виключаючи появу грибка та цвілі. Одношарова продукція відрізняється гладкою поверхнею, але не приховує дефекти та нерівності стін, тому потребує їх ретельної підготовки перед поклейкою.

Флізелінові шпалери на стіну – міцні, еластичні та стійкі на розрив полотна. Це ідеальний варіант для новобудов, де ще передбачається усадка стін. Майже всі колекції звичайні в монтажі - покривати клеєм необхідно тільки стінки. Часто їх випускають як шпалери під фарбування, де красиву рельєфну поверхню можна перекривати різним кольором до 7-8 разів.

Вінілові шпалери – це міцна паперова або флізелінова основа, покрита шаром ПВХ із декоративною поверхнею. Це найбільш стійкі до будь-яких зовнішніх факторів шпалери: вони протистоять волозі, перепадам температур, ультрафіолету, ударам і подряпинам, добре приховують нерівності стін, їх можна чистити від забруднень (а деякі серії навіть терти грубою щіткою). Фізико-експлуатаційні властивості роблять вінілові шпалери більш дорогими. Також такі шпалери відрізняються найбільшою кількістю кольорів, фактур та текстур, можуть імітувати будь-який інший оздоблювальний матеріал (камінь, цегла, текстиль, шкіру, бамбук та ін.) не поступаючись, а іноді і переважаючи його за міцністю та красою.

Вибрати тип шпалер щодо умов експлуатації Вам допоможуть наші консультанти.

 

Переваги шпалер від Арт-Шпалери

У нас Ви знайдете великий вибір шпалер для створення різних стилів інтер'єру: квіткові принти для сільського кантрі та романтичного провансу, природні пейзажі та абстракції для модерну та класики, 3д-панно для хай-теку, чорно-білі шпалери для урбаністичного лофта, дитячі шпалери та фотошпалери із зображенням космосу, карт чи кіногероїв та ін.

У нас можна купити шпалери в Запоріжжі, замовивши один з готових варіантів у нашому каталозі або надати свій макет або фото для створення унікальних полотен.

При необхідності попередньо ми надаємо клієнту кольоропроби, надсилаємо каталог текстур.

Наші шпалери стійкі до вигоряння та стирання, міцні, довговічні, тому гарантовано прослужать Вам довше, ніж встигнуть набриднути.

У нас Ви зможете придбати шпалери в Бердянську, не виходячи з дому. В інтернет-магазині на Вас чекає зручний інтерфейс пошуку, за допомогою якого Ви зможете відсортувати шпалери та фотошпалери за типом приміщення, сюжетом, кольором та ін. параметрами.

Найчастіші запитання

  • Які матеріали використовуються у виробництві товарів групи Шпалери Бердянськ?
  • Як здійснюється доставка товарів групи Шпалери Бердянськ?
  • Як можна сплатити Шпалери Бердянськ?

Вартість шпалер в інтернет-магазині Арт-Шпалери


Матеріал, розмір Ціна
Шпалери Бердянськ на паперовій основі, 1,0*3,0 м 468 грн.
Шпалери Бердянськ на флізеліновій основі, 1,0*3,0 м 718 грн.
Шпалери Бердянськ на вініловій основі, 1,0*3,0 м 792 грн.