Автор: Юліана Віхневич

Маленькі фотошпалери з великим дизайнерським потенціалом

Як оновити інтер'єр без значних витрат для сімейного бюджету? Якщо ви знаходитесь в пошуку свіжих ідей для економічного дизайну, поспішаємо порадувати - рішення є. Перетворіть стіни за допомогою такого декору, як маленькі фотошпалери. У яких приміщеннях краще використовувати такі панно і як правильно вибрати - саме про це в сьогоднішньому пості.

Фотошпалери меленьких розмірів

Фотошпалери маленьких розмірів: як справити яскраве враження

Фотошпалери як стильоутворюючий елемент. Підкреслити стиль - це головне завдання в оформленні життєвого простору? Простий і доступний спосіб - фотошпалери маленьких розмірів.

Маленьке панно-настрій. Для того, щоб створити незабутню атмосферу зовсім необов'язково витрачатися на великі декорації. Адже вся сіль у тому, наскільки вибране зображення буде радувати вас і ваших близьких.

Маленькі фотошпалери

Фотошпалери для маленької кімнати: ТОП-3

Комфортність візуального сприйняття декору - ось головний чинник, керуючись яким, у вас вийде вміло підібрати ідеальні фотошпалери для маленької кімнати. І ось який дизайн настінних покриттів стане ключем до гармонійної організації життєвого простору:

Дрібні патерни і візерунки.

У приміщенні невеликої площі використання великих малюнків на шпалерах створює дискомфорт зорового сприйняття. А ось середні та маленькі деталі патернів виглядають естетично. Такими фотошпалерами можна акцентувати одну стіну або оформити всі стінові поверхні. У розділі "Фони і текстури" ви знайдете багатий вибір мотивів - тепер створити цікавий дизайн для різних по функціональності і стилю приміщень дуже просто.

Сюжетні картинки з перспективою.

Унікальні фотографії та живописні картини також успішно застосовуються для декорування малогабаритних кімнат. Тим, хто мріє прикрасити художніми образами стіни, важливо запам'ятати всього один секрет дизайнерів. Хитрість у тому, що потрібно вибирати композиції, побудовані з урахуванням перспективи.

Маленька фреска не стені

Маленькі шпалери: переваги

  • Просте і швидке обклеювання. Одна людина легко впорається з обклеюванням поверхні маленькими фотошпалерами. Якщо передбачувана ширина сюжету до 120 см полотно буде цілісним.
  • Доступна ціна.
  • Реалізація нестандартних задумів. Настінне покриття всього за півгодини перетворюється на картину. Панно можна декорувати рамою власноруч. Цей спосіб ідеально підійде тим, хто хоче уникнути турбот з підготовки стіни до обклеювання.

Мал золотник, да дорог - цю приказку сміливо можна віднести і до маленьких фотошпалерами. Такий декор стане дорогим серцю прикрасою різних приміщень. Замовляйте панно своєї мрії вже зараз і отримуйте безкоштовну візуалізацію фотошпалер в інтер'єрі!

Популярні статті

Де купити ексклюзивні фотошпалери? Унікальний декор для вашого будинку від виробника Тм Арт-Обоі. Консультації професіоналів по тел. :( 067) 55-35-200

Читати далі...

Вельми екстравагантні фотошпалери на стіну в стилі манга підкреслять оригінальний дизайн кімнати підлітка, а також органічно впишуться в інтер'єр клубу чи кафе для отаку - шанувальників анімешного жанру.

Читати далі...

Великий вибір фотошпалер для спальні, яскраві фарби, екологічний друк, чітке зображення, кращі дизайнерські рішення для оформлення стін спальні від ТМ Арт-обоі!

Читати далі...

Якщо вам потрібні індивідуальні розміри фотошпалер на стіну, замовте їх виготовлення у перевіреного проізодітеля. Це заощадить ваші нерви і час, а результат буде очікуємо, тобто ідеальним. Телефонуйте нам, щоб дізнатися, що потрібно, щоб замовити фотошпал

Читати далі...