Каталог фотошпалер

За типом приміщення

Ми втілюємо в життя мрії про зміни будь-якого формату. Каталог фотошпалер задовольнить будь-які Ваші побажання: будь то прагнення до кардинальних змін або ж Ви просто хочете внести родзинку до вже завершеного оформлення. Вся майстерність і талант дизайнерів виражена в ретельно і скрупульозно підібраних тематичних каталогах фотошпалер на нашому сайті. 

Деякі хитрощі вибору сюжетів для стін з каталогу фотошпалер:

- Ілюзія проектування. За допомогою вдало обраних прикладів з каталогу фотошпалер можна домогтися приголомшливих результатів і відкоригувати некомфортні пропорції приміщення. Крім особливо популярних 3д фотошпалер, радимо звернути увагу і на інші, не менш гідні хитрості для обману зору. 

- Розташування зображення. Вертикальна композиція з фотосюжетами допоможе позбутися від ефекту "нависаючої" стелі і вигідно "витягне" стіни. Якщо Вам близька ця проблема, то надихайтеся на пошук конструктивних рішень, переглядаючи види мегаполісу "Сучасне місто". Використовуючи панорамні зображення хмарочосів над гладдю води, Ви досягнете небувалих перетворень стін. Також приховати огріхи планування здатні картини старовинних замків, верхівок веж, які спрямовуються вгору, гірських вершин, спадаючих водоспадів, квітучих дерев, художніх абстракцій. 

Дивні метаморфози для легендарних сталінок, єкатеринінок і приміщень з високими стелями здійснить горизонтальне позиціонування елементів зображення. Такі фотошпалери для стін каталог презентує в розділах "Захід сонця та світанки", "Небо". 

Фотошпалери, що розширюють простір, стануть справжньою паличкою-виручалочкою для господарів маленьких квартир. Наші дизайнери відібрали нетривіальні сюжети, що рясніють тематичним розмаїттям і буйством фарб. Майстерне спотворення перспективи на художніх полотнах перетворить Ваше житло в арт-об'єкт.