Автор: Юліана Віхневич

Нестандартний декор від виробника - вертикальні фотошпалери будь-яких параметрів

Фотошпалери вертикальні

Незаперечна перевага індивідуального виготовлення декору - це максимально точна відповідність заданим параметрам. У першу чергу це відноситься до настінних покриттів. Останнім часом можна спостерігати тенденцію до підвищення популярності декоративних фотозображень на постерах. Обраний для друку сюжет визначає форму і розміри панно. Сьогодні в центрі нашої уваги - фотошпалери з вертикальною орієнтацією.

Яке втілення отримують вертикальні фотошпалери на стіні, і які завдання в дизайні інтер'єру вони допоможуть вирішити - фахівці дадуть відповідь на ці та інші питання.

Композиція фото має своє розташування і центральний сюжет. Вертикальна або горизонтальна орієнтація залежить від центрального об'єкту зйомки. Ця особливість часто і обумовлює можливості друку фотопанно. Наприклад, знімок, який має початкове горизонтальне розміщення може перетворитися у вертикальне панно тільки з втратою частини картинки і навпаки.

Приклади горизонтальних і вертикальних сюжетів

Найяскравіші приклади горизонтальних фресок - це панорами, мариністичні пейзажі, зображення неба. Все залежить від обраного ракурсу, але найчастіше перераховані сюжети отримують саме горизонтальне втілення.

Вертикальні фотошпалери на стіну представлені у вигляді композицій, в яких центральний образ йде вдалину або спрямовується увись. Це архітектурні будови, гори, дерева, дороги тощо. Такий принцип побудови сюжету, виражений в декорі, наділяє інтер'єр певної динамікою і широко використовується для візуального коригування форм приміщення (фотошпалери, що розширюють простір).

У яких випадках краще вибрати вертикальні фотошпалери?

Фотошпалери вертикальні в интер'єрі

  • Раніше для того, щоб "витягнути" приміщення рекомендували використовувати смугасті шпалери. Дизайнерський потенціал настінних покриттів істотно розширився з появою фотографічних шпалер. Сьогодні вертикальні фотошпалери непогано справляються із завданням візуального зміни меж приміщення. Такі сюжети ідеальні для розміщення в кімнаті з низькими стелями.
  • Зонування простору. Дизайн інтер'єру збагатиться за рахунок застосування такого незамінного декору. Ідея розмежування функціональних зон особливо актуальна для квартири-студії, кухні-їдальні. Розмістити вертикальні фотошпалери на стіну у вітальні або дитячій - це також популярний спосіб виділити різні зони в кімнаті (місце для ігор або відпочинку).
  • Обмежений простір - ще не привід відмовлятися від стильного дизайну. Якщо втілити оригінальну задумку у вигляді розміщення панно на стіні заважає меблі, вертикальні фотошпалери - це справжня знахідка для декорування кімнати. Така інсталяція не займе багато місця і при цьому успішно завершить стильне оформлення.

Купити фотошпалери вертикальної, горизонтальної або неправильної форми можна в магазині оригінальних інтер'єрних рішень - art-oboi.com.ua.

Популярні статті

Переваги маленьких фотошпалер. Як невеликі фрески на стіну здатні перетворити кімнату, кілька дизайнерських порад від фахівців магазину art-oboi.com.ua. Доставка по всій території України.

Читати далі...

Якщо вам потрібні індивідуальні розміри фотошпалер на стіну, замовте їх виготовлення у перевіреного проізодітеля. Це заощадить ваші нерви і час, а результат буде очікуємо, тобто ідеальним. Телефонуйте нам, щоб дізнатися, що потрібно, щоб замовити фотошпал

Читати далі...

Вибрати ідеальні фотошпалери, фото для друку, текстуру і тип друку на сайті art-oboi.com.ua. Зв'яжіться з нами, щоб замовити ідеальні фотошпалери для інтер'єру вашого будинку.

Читати далі...

Підбираємо панорамні фотошпалери з фахівцями ТМ Арт-Обоі. Поради щодо вибору сюжету, ідеї оформлення простору у вашому домі. Задавайте питання нашому менеджеру за тел. :( 044) 392 47 71

Читати далі...