Усі категоріїФотоштори - новий світ в Вашому домі

Фотоштори - це нове слово у світі штор. Вони чудово захищають приміщення від сонячного світла, затінюючи кімнату і надаючи їй чудового і затишного вигляду.

Штори з морським світанком, зеленою лісовою галявиною, видом на чудові архітектурні забудови мегаполісу перенесуть Вас у будь-який куточок світу з його красою і загадками.

Для виробництва штор використовуються атлас, габардин, а також тришарова світлонепроникна тканина «Blackout» з подвійним сатиновим переплетенням. Вона має унікальну здатністю затримувати навіть яскраве сонячне світло і захищати Ваш світ від сторонніх очей.  Практичні у побуті, штори не мають ніяких запахів і не вигоряють на сонці, легко гладяться і зовсім не линяють.

Яскраві фотоштори чудово прикрасять вікно Вашої кухні, вітальні, спальні та дитячої кімнати. Ви також можете замовити штори для ванної кімнати різного забарвлення, які прекрасно поєднуватимуться з Вашим інтер'єром.

На нашому сайті представлений великий каталог зображень, з яких Ви можете підібрати потрібний сюжет для штор і зробити їх за індивідуальним зразком у дизайнерській обробці. Створюйте світ Вашої мрії в улюбленій кімнаті разом з фотошторами!

Телефонуйте і замовляйте Арт-фотоштори в нашому магазині.

Ми доставимо їх на Вашу адресу зручним для Вас способом.

Забрати своє замовлення з перших рук Ви можете в наших представництвах у Києві, Дніпрі, Запоріжжі, Кіровограді та Кременчузі.

 

Не вдалося знайти вдале зображення?

phone
Допомогти обрати