Фотошпалери в скандинавському інтер'єрі

Скандинавський стиль в інтер'єрі іноді називають «мінімалізм в сірих тонах». Попередником стилю вважають «густавіанскій стиль», який користувався великою популярністю в шведських будинках з XVIII по початок XX століття. Основні кольори це стилю - білий, всі відтінки сірого, кремовий, бежевий. Дуже вигідно такий стиль виглядає в квартирі невеликого метражу або в приміщеннях, де є недолік освітлення. Білий колір зробить квартиру або будинок візуально трохи просторіше.

Фотошпалери в інтер'єрі скандинавського стилю виглядають дуже цікаво. Адже завдяки величезній різноманітності сюжетів можна вибрати зображення, яке найбільше буде гармоніювати з інтер'єром. Фотошпалери в світлих тонах, де переважає білий колір, можуть як гармонійно доповнювати інтер'єр, а якщо на ілюстрації присутні інші кольори - стати яскравим акцентом в приміщенні. При оформленні дизайну інтер'єру сучасної квартири, звичайно, потрібно дотримуватися певних правил, щоб домогтися потрібного ефекту, але можна і привнести оригінальних ідей. Яскраві деталі приємно пожвавлять загальний інтер'єр приміщення. Треба сказати, що, незважаючи на свою білосніжність, квартира в скандинавському стилі, має по-справжньому затишну обстановку.

Фотошпалери для скандинавського інтер'єру Красиві фотошпалери, скандинавський інтер'єр

Цей стиль має свої основні риси, серед яких:

- натуральність і простота,
- мінімалізм,
- мінімум декору і яскравих акцентів,
- близькість до природи,
- витончені форми,
- інтерес до мистецтва,
- екологічність і благородні кольори.

Стиль відрізняється стриманістю, прямолінійністю і нехитрістю. Це ті характеристики, які притаманні скандинавським країнам. Інтер'єри, як правило, несуть мінімум декору і оформлені за допомогою простих і натуральних матеріалів. Тут відсутні зайві деталі, а нечисленні елементи декору не концентрують на собі увагу.

Скандинавський стиль рекомендується використовувати:

- в малогабаритних квартирах, якщо Ви мрієте про повітряне і світлому інтер'єрі;
- тnим, хто любить прості інтер'єри;
- тим людям, які любить спокійні і лаконічні інтер'єри (наприклад «мінімалізм»);
- тим, хто любить непомітні інтер'єри з яскравими акцентами;
- тим, чиї кошти на дизайн обмежені. Це демократичний і доступний стиль дизайну;
- а також творчим особистостям.

Фотошпалери на стіну для інтер'єру, скандинавський стиль Скандинавський стиль в інтер'єрі

Багато повітря, світла і вільного простір - ось головні пріоритети в скандинавському стилі. Такий стиль відмінно підійде для квартири у великому місті, де нас оточують суєта і шум. Фотошпалери в світлих тонах допоможуть оформити інтер'єр. Вибрати відповідні зображення можна в нашій галереї в розділах - «Квіти і листя», «Море», «Фони і текстури». Якщо правильно підібрати фотошпалери, вони будуть набагато більш вигідно підкреслювати оригінальність Вашого дизайну, ніж звичайні однотонні шпалери.