За типом приміщення

На Ваші питання відповіcть наш менеджер:

Менеджер Сьомка Юлія

Юлія Сьомка

0 800 3000 43

Київ, вул. Голосіївська 7, корпус 1, офіс 112

Фотошпалери в Мелітополі для дитячої кімнати від ТМ«Арт Шпалери»

Ремонт в дитячій кімнаті справа клопітка. А якщо ви вирішили вибрати в якості настінного декору в дитячу фотошпалери, ще й та, яка потребує особливої ретельності. Адже потрібно не тільки вибрати сюжет для друку на фотошпалерах, який припав би до смаку і вам, і вашому шибеникові, а й подбати про екологічність матеріалів.

дитячі фотошпалери в Мелітополі

Не варто відразу впадати в паніку і відмовлятися від обраної задумки, адже компанія «Арт Шпалери» готова взяти вирішення всіх цих питань на себе. Замовляючи фотошпалери в Мелітополі від ТМ «Арт Шпалери», ви отримуєте: 

Гарантію екологічності всіх матеріалів, що використовуються при виготовленні фотошпалер, підтверджену сертифікатами. Вам варто лише попросити нашого менеджера, і він вишле вам скан копії сертифікатів по електронній пошті. Також ви можете знайти їх на сторінках нашого сайту. 

Доставка в будь-який населений пункт України та можливість оплатити ваше замовлення вже після доставки, коли ви упевнитеся, що ви отримали якісний продукт. 

Можливість вибору абсолютно будь-якого розміру і мінімум стиків при поклейці. Вам не доведеться підрізати фотошпалери, навіть в тому випадку, якщо якийсь отвір оформлений в формі арки або вам потрібно обклеїти лише окрему ділянку стіни. Адже фотошпалери, купити які ви можете як в Мелітополі, так і в іншому місті України, виготовляються за кресленнями замовника. За необхідністю, компанія може запропонувати послуги професійного замірника. 

Цілодобовий інтернет магазин фотошпалер. У Мелітополі ви можете оформити своє замовлення в будь-який час доби. Наші фахівці опрацюють ваше замовлення і в зазначений вами термін зателефонують для узгодження деталей. 

Величезний каталог зображень, який задовольнить смаки навіть найвибагливіших замовників. А якщо ви все ж не вибрали підходящий варіант, ми з легкістю надрукуємо на фотошпалерах вашу фотографію, зроблену особисто вами, або придбаємо вподобане вам зображення в багатомільйонному фотобанку shutterstock. 

Послуги дизайнерів, які втілять в реальність ваші найсміливіші ідеї. 

Таким чином, при виборі фотошпалер на стіну в Мелітополі, вам слід лише визначитися з розміром і сюжетом. Інше зроблять фахівці ТМ Арт Шпалери. 

фотошпалери в Мелітополі

Популярні сюжети для друку фотошпалер в дитячу 

Надійний виробник фотошпалер визначений, залишилося вибрати зображення, яке через кілька днів прикрасить стіну в кімнаті улюбленого чада. Від чого ж відштовхнутися при виборі? 

Якщо ваша дитина ще зовсім маленька, ви повною мірою можете орієнтуватися на свої уподобання. Підмогою в пошуку вам стане каталог дитячих фотошпалер від ТМ Арт Шпалери «для малюків» і «універсальні». Якщо ваш малюк вже відвідує садок або школу, швидше за все у нього вже склалися свої власні уподобання, і ви можете порадувати його сюжетами улюблених мультфільмів та тематичних зображень з категорій «для дівчаток», «для хлопчиків» і «мультфільми». 

Сумніваєтеся в тому, як виглядатиме обране вами зображення на вподобаній текстурі? Компанія Арт Шпалери пропонує друк безкоштовної проби кольору фотошпалер. В Мелітополь вона буде доставлена в найкоротші терміни. Вам необхідно буде лише оплатити вартість її доставки. 

Створіть комфорт і затишок дитячої кімнати разом з фахівцями компанії Арт Шпалери!