За типом приміщення

На Ваші питання відповіcть наш менеджер:

Менеджер Сьомка Юлія

Юлія Сьомка

0 800 3000 43

Київ, вул. Голосіївська 7, корпус 1, офіс 112

Купити фотошпалери в Маріуполі для кухні: секрети вибору

Мало хто наважується вибрати в якості настінного покриття в кухню фотошпалери. У свідомості більшості, єдиним достойним оздобленням для кухні буде кахель або фарбування стін. Адже кухня - це місце, де стіни найбільш схильні до забруднень різного характеру. Однак компанія Арт Шпалери готова розвіяти цей міф! Прекрасним декором кухні стануть фотошпалери, купити які ви можете в компанії Арт-Шпалери і в Маріуполі. Чим же фотошпалери нашої компанії відрізняються від аналогів? В першу чергу - можливістю покриття їх лаком. На готові шпалери з фотодруком за допомогою спеціального обладнання наноситься шар лаку. Після висихання такі фотошпалери можна без остраху протирати вологою губкою, тому бризки і плями, яких так бояться господині кухні, їм не страшні. Термін виготовлення і доставка таких фотошпалер в Маріуполь складе не більше трьох днів. Погодьтеся, це набагато швидше і економічніше, ніж укладання кахлю або фарбування стін.

Фотошпалери в Маріуполі

Вибір зображення в інтернет магазині фотошпалер в Маріуполі

Отже, завдяки можливості покриття фотошпалер лаком, проблема практичності даного виду обробки вирішена. Залишилося вибрати підходящий сюжет для друку. Почати вам радимо з каталогу зображень, представленого на сайті компанії «Арт Шпалери».

Тут вашу фантазію можна не обмежувати. Яскраві соковиті фрукти, чашка кави, вино та солодощі - ось трендові сюжети для друку фотошпалер для кухні. Популярними сюжетами при виборі фотошпалер на стіну в Маріуполі стануть морські мотиви, адже жителі цього портового міста не можуть залишатися байдужими до водної стихії.

Якщо вам хотілося б розширити простір своєї невеликої кухні, вам варто вибрати сюжет з каталогу «розширють простір». А ілюстрації категорій «Сучасне місто» і «Хай тек» вдало доповнять інтер'єр кухні в стилі модерн.

Фотошпалери на стіну в Маріуполі

Якщо вам не вдалося знайти на сайті сюжет до душі, ви можете скористатися фотобанком зображень shutterstock. Наявність в ньому понад сорока мільйонів фотозображень дає гарантію в тому, що ви знайдете саме те, що шукали. До того ж, витрати на покупку зображення у фотобанку бере на себе компанія Арт Шпалери. Вам це не буде коштувати ні копійки.

Якщо ж ви любитель авторських сюжетів - до ваших послуг відділ дизайну, фахівці якого дадуть слушні поради щодо вибору переважаючої кольорової гами, на ваше замовлення зроблять колаж з ваших сімейних фотографій або допоможуть перенести на фотошпалери вашу власну ідею.

Однією з важливих послуг при замовленні фотошпалер є можливість побачити, як обраний вами сюжет буде виглядати в інтер'єрі вашої кухні. Погодьтеся, адже в даній справі однієї фантазії недостатньо. Надавши фотографію кухні в її сьогоднішньому декорі, наші дизайнери зможуть зробити візуалізацію майбутніх фотошпалер, і ви сповна зможете оцінити всю естетику обраного сюжету, і, що важливо, порадитися з рідними і друзями.

Не бійтеся виходити за рамки звичного, створюйте інтер'єр вашої мрії разом з ТМ Арт Шпалери!