Яскраві фотошпалери з УФ друком

ТМ Арт-обоі пропонує Вам яскраві гарні фотошпалери з УФ друком. Тепер фотошпалери у Вашому будинку будуть ще більш насиченими і яскравими, екологічніше і реалістичніше!

Чому ж УФ друк дозволяє створювати яскраві фотошпалери зі стійким зображенням? УФ друк (UV друк) - це друк з використанням УФ-затверджувальних чорнил. При впливі УФ-випромінювання, чорнила полімеризуються, переходять у твердий стан і залишаються на поверхні матеріалу. Вони не вбираються в матеріал, і саме тому зображення залишається яскравим, насиченим і стійким. Для друку ми використовуємо сучасне обладнання, високоякісні чорнила та матеріали, які дозволяють створювати справжні шедеври, які зроблять Ваш інтер'єр ще більш стильним.

Фотошпалери з УФ друком

УФ друк фотошпалер - Арт-Шпалери

Інший тип друку

Інший тип друку фотошпалер

Завдяки УФ друку всі Ваші мрії і сміливі ідеї в оформленні інтер'єру збудуться. Ви зможете створити дизайн, про який давно мріяли, і насолоджуватися яскравими фарбами і реалістичними зображеннями на будь-яку тематику у себе вдома!

Фотошпалери з УФ друком - це:

 

Яскраве стійке зображення

Завдяки технології нанесення чорнила під впливом УФ-випромінювання, зображення на фотошпалерах стає яскравим, стійким, з насиченими кольорами і відтінками. Крім цього, фотошпалери з УФ друком жиро- і водостійкі, мають високий ступінь захисту від стирання і впливу хімічних елементів. Ви зможете довгий час насолоджуватися фотошпалерами і не переживати, що з часом вони стануть тьмяніше.

Екологічність

Фотошпалери з ультрафіолетовим друком практично не мають запаху, тому їх можна використовувати в будь-яких приміщеннях - у дитячій кімнаті, спальні, вітальні, офісі, на кухні або в кафе. Ми друкуємо фотошпалери на сучасному обладнанні з використанням якісних матеріалів і чорнил, тому Ви можете бути абсолютно впевнені в їх екологічності та безпеки для здоров'я.

Фотореалістичне зображення

УФ друк дозволяє наносити на фотошпалери чітке яскраве повнокольорове зображення високої якості. Саме це робить їх ще більш яскравим і виділяється на тлі фотошпалер, надрукованих іншим чорнилом. Фотореалістичне зображення виглядає особливо органічно, воно ніби створено разом із самим виробом. Завдяки ефекту об'ємності і реалістичності, в приміщенні можна створити унікальну атмосферу і оригінальний стиль дизайну.

Якщо Ви мрієте про модний інтер'єрі з яскравими фотошпалерами, то інтер'єрний УФ друк стане Вашим кращим вибором!

Фотошпалери з УФ друком

Яскраві фотошпалери з УФ печаткою - Арт-Шпалери

Інший тип друку

Інший тип друку фотошпалер

Просто виберіть з нашого каталогу фотошпалер вподобане Вам зображення, і вже дуже скоро Ви зможете зробити свій інтер'єр оригінальним і стильним. ТМ Арт-шпалери також пропонує УФ друк фотошпалер з Вашим зображенням, послуги дизайнера і вибір текстур для шпалер.

Вам потрібно лише зв'язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним для Вас способом, і ми відповімо на всі Ваші запитання, допоможемо вибрати підходящий сюжет для фотошпалер, спосіб оплати і доставки.