Фотошпалери Швейцарія - нова реальність в моїй квартирі

Напевно, немає на землі людини, яка не мріяла б об'їздити весь світ, побувати в багатьох країнах, і я - не виняток. Вже багато років думками я була в Швейцарії - країні, в якій життя б'є ключем, де сніг біліше білого, де гори вростають просто в небо, розпалюючи їх як свічка. Там міста настільки чисті, що хочеться блукати по них не втомлюючись, і дихати, дихати цим чистим повітрям, де вода в озерах ніколи не зрівняється навіть з кристалом. Сидячи одного разу в своїй затишній квартирі, я дивилася на білий, ніжний сніг, який падав на землю, і тонув у бруді дорожнього асфальту, і думала про цю чудову країну. І раптом в голову прийшла ідея, яку чоловік назвав шалено-фантастичною. «А чому б не поклеїти фотошпалери Швейцарія у нас вдома ??!»

Фотошпалери Швейцарія

У нашій квартирі давно назрівав ремонт, якраз і привід з'явився змінити наші шпалери, що вже давно приїлися на нові - фотошпалери з видами Швейцарії. І тут виникла купа питань: що, як, де купити, та ще й подешевше, і щоб якість - сама досконалість. У цих питаннях я повністю довірилася чоловіку, який пообіцяв втілити мою мрію в реальність і запевнив, що фотошпалери з видами Швейцарії обов'язково будуть красуватися у нас вдома.

Вибір виробника - як не помилитися?

Фотошпалери зі Швейцарієюй

До вибору прикраси стін в нашій квартирі ми підійшли дуже серйозно. Нами були переглянуті десятки пропозицій в кращих магазинах нашого міста - виявилося, дуже важко знайти те, що нам було потрібно, так як хотілося вибрати, щось унікальне і неповторне. Зараз час великого науково-технічного прогресу і модним інновацій немає меж, тому чоловік почав шукати вирішення проблеми в інтернеті. Через пару годин пошуку, він наткнувся на інтернет-магазин компанії «Арт-обоі». На цьому інтернет-ресурсі він знайшов все, що необхідно: вибір з десятків тисяч зображень будь-якої тематики, професійні дизайнери, послуги поклейки фотошпалер і, звичайно ж, менеджери, які завжди допоможуть зробити правильний вибір. Тут працюють люди, які настільки люблять свою роботу, що вкладають в неї всю свою душу. Професіонали спочатку допомогли з підбором фотопанно і показали, як воно буде виглядати у нас вдома. Їх дизайнерські ідеї були прекрасні. Вони так тонко змогли відчути і зрозуміти те, чого мені так хотілося. Замовлені нами фотошпалери на стіну «Швейцарія» були зроблені якісно і точно в строк.

Мої фантазії почали збуватися. Я бачила як один за одним полотна фотошпалер лягали на стіну нашої крихітної кімнати і вона поступово перетворювалася в маленьке містечко з видами на Альпи, вкриті вічним снігом. Але мені не було холодно, я була щаслива від того, що я перебуваю в серці самої Швейцарії! Ось так мої фотошпалери Швейцарія на замовлення здійснили мою мрію!

Велике спасибі, дружньому колективу професіоналів фірми «Арт-обоі», які подарували шматочок щастя і змінили моє життя !!! І звичайно, вдячність чоловікові, який підтримав і розділив мою ідею! Тепер друзі часто заходять до нас на чай, щоб помилуватися панорамою країни, яка перевершує сама себе, і багато з них тепер користуються послугами компанії для оформлення своїх будинків та офісів.

З повагою, Інна

м. Полтава

Популярні статті

Вибрати ідеальні фотошпалери, фото для друку, текстуру і тип друку на сайті art-oboi.com.ua. Зв'яжіться з нами, щоб замовити ідеальні фотошпалери для інтер'єру вашого будинку.

Читати далі...

Екологічні фотошпалери для квартири від ТМ Арт-Обоі - різноманітність сюжетів і текстур. Дізнайтеся як підібрати фотошпалери для вашого інтер'єру на нашому сайті art-oboi.com.ua

Читати далі...

Фотошпалери з пейзажеами - різноманіття сюжетів і варіантів застосування у вашому інтер'єрі. Каталог тематичних зображень на сайті art-oboi.com.ua. Допомога наших консультантів в підборі сюжету для майбутнього фотопанно по тел. :( 044) 392 47 71

Читати далі...

Гарний ремонт з фотошпалерами без зайвих клопотів. Розбираємося в тонкощах дизайнерської майстерності.

Читати далі...