Автор: Катерина Васильєва

Фотошпалери з ангелами від ТМ «Арт-обоі»

З самого дитинства кожен малюк знає про те, що у нього є ангел-охоронець. Невидимий супутник, який перебуває поруч, освітлюючи шлях довжиною в життя. Образ ангела викликає найтепліші емоції, звідси і епітет, що виражає наше захоплення - «ангельський». Тематичні фотошпалери «Ангели» містять в собі лише позитивну енергетику і стануть промінцем світла навіть в самий непогожий день.

Споглядаючи лики небесних мешканців, ми згадуємо про кращі якості людства - доброту, гуманність, справедливість. В релігії ангел найбільш наближений до людей і виступає обˈєднуючою ниткою між земним і небесним світом. В епоху Відродження така тематика була особливо актуальною. У цей період, висуваючи себе на першу щабель пізнання, людина віддає належне ролі божественного у своєму житті. Тоді й були написані світові шедеври на склепіннях соборів, палаців, музеїв.

Фрески з ангелами на стінах будинку

Усвідомлюючи важливість ролі ангела в житті людини, багато живописців віддавали данину небесному посланцю в своїх роботах. Завдяки сучасним методикам створення репродукцій, споглядати унікальні зразки мистецтва можна щодня. І для цього зовсім не доведеться долати тисячі кілометрів і перетинати океани. Фрески з ангелами на стінах будинку благодійно вплинуть на стан всіх членів сім'ї від мала до велика. Рельєфна поверхня фотошпалер у вигляді декоративної штукатурки посилить ефект і візуально наблизить копію до оригіналу.

Фотошпалери ангел Фотошпалери з ангелом

Прикрасити фресковим живописом стіни свого будинку тепер може кожен, завдяки доступності технології цифрового друку. Вік технічного прогресу справив значний вплив на якість і дизайн такого декору, як фотошпалери. Янголята в казковій інтерпретації або з полотен іменитих майстрів - наповнять будинок теплотою і світом.

Фотошпалери з ангелами, що втілюють творчість епохи бароко - це фрески Секстинської капели, Папського палацу, полотна таких митців, як Дюрер, Рубенс, да Вінчі. Домогтися максимальної реалістичності допоможуть текстурні основи. Хемп, полотно, живопис - такі текстури ідеально підійдуть для відтворення шедеврів.

Враховуючи особливість тематики, фотошпалери з ангелами в інтер'єрі краще розмістити у відокремленому місці, де немає постійної метушні. Найчастіше подібні фотопанно знаходяться в спальнях і дитячих кімнатах.

Житло з таким декором отримує утихомирену, затишну атмосферу. Це особливо важливо для оформлення кімнати малюка. А тому тут доречно буде розміщення фотошпалер з янголятами.

Фотопанно від «Арт-обоі» виробляються з екологічно чистого матеріалу, а тому обклеювати ними стіни можна в будь-якій кімнаті. Що стосується типу друку, фахівці рекомендують для спалень обирати латекс. Створене таким чорнилом полотно практично не має запаху і абсолютно нешкідливо. Декороване приміщення не вимагає додаткового провітрювання, а значить - в день поклейки фотошпалер з ангелами не доведеться тулитися в сусідній кімнаті.

Популярні статті

Фотошпалери з фресками - шедеври світового живопису з легкістю втілюються в реалістичному вигляді в інтер'єрі Ваших кімнат. Інтернет-магазин фресок і фотошпалер - art-oboi.com.ua

Читати далі...

Вирішили прикрасити свій інтер'єр в античному стилі? Найкращий варіант - це оригінальні, вражаючі своїм неповторним виглядом, фотошпалери. Фрески навіть у сучасному дизайні будуть відмінно виглядати у Вашому будинку, підкреслюючи красу класичної античної

Читати далі...

Сучасний ринок шпалер вражає своєю різноманітністю. Вони класифікуються залежно від підстави, потім йде другий шар, який служить основою для нанесення малюнка.

Читати далі...

Шпалери вперше були використані в Китаї у II ст. до н.е. До Китаю ці знання прийшли з інших культур, де ті методи, які використовувалися для виготовлення паперу поліпшувалися з кожним поколінням, і кожна культура додавала свої штрихи.

Читати далі...