Фотошпалери прованс - сільський стиль знову в моді

Наразі дуже модною є тенденція обставляти свій будинок у старовинному стилі: фотошпалери прованс ідеально підкреслять простий, але в теж час такий милий і затишний інтер'єр Вашого будинку.

Красиві шпалери прованс для спальні

Безсумнівно, ми прив'язуємося до деяких речей, які супроводжують нас по життю, а їх зникнення або зміна викликає у нас глибоке почуття ностальгії. Ми з готовністю бажаємо відродити те, що представляло для нас особливу цінність. Напевно, багато хто з нас полюбляв проводити своє босоноге дитинство в селі улюбленої бабусі, де по всьому будинку линув тонкий аромат свіжоспеченого хліба і сушених лікарських трав.

На початку XX століття на південному узбережжі Франції в селі Прованс вперше було покладено початок цьому стилю, за яким пізніше закріпилася назва «стиль французької села».

Стильна кухня прованс - фотошпалери з лавандовим полем

Ця місцевість відома своїми безкрайніми пахучими лавандовими полями, де квітки купаються в теплих променях сонця. Звідси і були запозичені сюжети, перенесені на фотошпалери в стилі прованс.

Фотошпалери прованс в інтер'єрі дому

Безумовно, фотошпалери прованс в інтер'єрі будуть виглядати дуже красиво, природно і автентично. Але з чого ж почати і як краще втілити свій задум в життя? Подумайте над тим, які мотиви найбільше підійдуть до Вашого інтер'єру: фіолетові лавандові поля, осінній ліс в золотому листі, безмежне лазурне узбережжя, засіяне степовим ковилем.

Лазурне узбережжя Франції - фотошпалери прованс в інтер'єрі

Чим гармонійніше вписується сюжет в оточуючий простір, тим достойніше буде оцінена дизайнерська робота. Фотошпалери - це не окремий предмет декору інтер'єру, а одна з його складових, яка становить монолітну композицію поряд з іншими декоративними аксесуарами.

Фотошпалери в стилі Прованс повинні відповідати загальному антуражу кімнати, а саме нести в собі певний відбиток часу - тріщини, потертості, нерівності створять відчуття обжитості і додадуть сільського шарму.

Фотошпалери з осіннім лісом у стилі прованс

Меблі, як правило, підбираються відповідні. Масивні і грубуваті столи, ліжка, шафи, стільці з натурального дерева, покриті лаком або пофарбовані у колір сонця, лаванди, моря і бірюзи зроблять Ваш будинок красивим, затишним, світлим. Інтер'єр вдало доповнить меблі в антикварному стилі з кованими деталями та драпіровані гобеленовою тканиною. Вони додадуть затишку і краси дому в стилі французького села.

Компанія Арт-шпалери пропонує широкий вибір полотен на будь-який смак. Підібрати необхідні сюжети можна в розділі каталогу Гори, Старе місто або Вінтаж потрібного Вам розміру. Ми виготовимо гарне панно з малюнком, який Вам найбільше сподобався, або зробимо фотошпалери за Вашим індивідуальним зразком. Дзвоніть нам прямо зараз.