Автор: Вікторія Шевченко

Якими мають бути фотошпалери на фартух кухні?

Коли ми маємо справу з декоруванням кухні, зробити так, щоб «було красиво» - недостатньо. Всі елементи кухонного інтер'єру схильні цілого ряду негативних факторів, часто забруднюються і вимагають постійного догляду. Найбільше, як правило, страждає так званий фартух - поверхня стіни за плитою, раковиною, робочою поверхнею, одна з найбільш «багатостраждальних» зон на будь-якій кухні. Найчастіше фартух фарбують, декорують плиткою або мозаїкою. Пропонуємо більш оригінальний варіант - поклеїти фотошпалери на фартух кухні.

Всупереч стереотипам, фотошпалери на кухні - це не тільки красиво, оригінально і естетично привабливо, але і практично. Звичайно, якщо мова йде про сучасні фотошпалери високої якості виробництва, із стійкою основою, підвищеною зносостійкістю і довгим терміном служби. Саме такі фотопанно пропонує своїм клієнтам компанія «Арт Обоі».

Фотообои на фартук кхни

Фотошпалери для кухонного фартуха: специфіка і варіанти

Зараз ми поговоримо не про те, яке сюжетне і тематичне оформлення радять вибирати дизайнери для декорування кухонь, а про те, якими мають бути фотошпалери для кухонного фартуха за своєю технологією виробництва і якістю.

Фахівці рекомендують використовувати для декору кухні так звані «вінілові фотошпалери» (їх роблять, зрозуміло, не з грамплатівок, але в них на основу наносять, як покриття, вініл - синтетичний матеріал, підвищуючий влагостійкість і довговічність фотошпалер).

Вінілові фотошпалери не гірше кахлю і плитки витримають різкі зміни мікроклімату, високу вологість і температуру. Також у них є ще одна перевага - фотошпалери, виготовлені за такою технологією, можна покрити лаком, що в рази збільшить їх функціональність і зносостійкість. Лакове покриття полегшує і догляд за фотошпалерами - їх можна мити, не побоюючись, що їх структура і якість друку будуть пошкоджені.

Фотообои для кухонного фартука

«Лакові» фотошпалери можна очищати навіть з допомогою не дуже агресивних абразивних миючих засобів - але, звичайно, краще доглядати за ними за допомогою м'яких очищувальних гелів.

Вінілові фотошпалери на фартух для кухні - сучасний, практичний і, до того ж, досить економічний варіант дизайну. Фотошпалери для кухонного фартуха купити найкраще у компанії «Арт-обоі», що пропонує найширший спектр фактур. Серед них для кухонь найкраще підійде трендова «Декоративна штукатурка», яка додасть особливого затишку вашій кухні. Переваги такої фактури - здатність приховувати нерівності на поверхні стіни. Також ви можете використовувати для оформлення фартуха універсальні «Іній» і «Пісок», які вдало гармонують з класичними кухонними гарнітурами. 

 
Популярні статті

Варіанти дизайну кухні з фотошпалерами збільшують простір - вид з вікна, міста та морські узбережжя у Вашому домі.

Читати далі...

Сучасний ринок шпалер вражає своєю різноманітністю. Вони класифікуються залежно від підстави, потім йде другий шар, який служить основою для нанесення малюнка.

Читати далі...

Ідеї фотообоев: від фотопанно з природою до колажів фото з сімейного архіву. Тематичні каталоги на сайті art-oboi.com.ua

Читати далі...

В Європу шпалери прийшли зі Сходу. До цього стіни прикрашали великими гобеленами, дозволити які могли собі тільки дуже багаті люди.

Читати далі...