Де купити фотошпалери - магазини або інтернет?

В нинішній час покупками в інтернет-магазинах вже нікого не здивуєш, відкритим тільки залишається питання якості товару, його вартості та сервісу. Тут таки різниця буває відчутна. 

«Місяць тому я вирішила зробити вдома ремонт у спальні, а щоб стіни не були одноманітними, подумала, що непогано виглядатимуть фотошпалери. Магазини, на жаль, нічого цікавого мені не запропонували. 

Знайшла пару недоладних пейзажів в одному супермаркеті будматеріалів і більше нічого. Тому я вирішила скористатися інтернетом і не пошкодувала: на багатьох сайтах мене приємно здивував широкий асортимент матеріалів та можливість надрукувати будь-яке вподобане зображення на декоративній фактурі. 

А так як у мене вдома багато цікавих фотографій з незабутніх подорожей по улюбленій Англії, я вирішила підібрати для друку знімок з панорамою Лондона, зроблений мною два роки тому. Просто божественний вигляд на місто з оглядового майданчика весь час оживає в моїй пам'яті. 

Єдине, чого мені не вистачало на цій фотографії, так це трохи старовини. Хотілося прибрати трохи сучасності і надати зображенню непорушний дух минулих століть. 

В своїй уяві я малювала той старий Лондон 18 століття, де саме повітря насичене багатовіковою історією, древніми культурними традиціями і відомий на весь світ своєю неперевершеною архітектурою: вежами, каплицями, житловими кварталами і бруківці на березі Темзи, де часто прогулювалися дами в своїх розкішних нарядах разом з галантними кавалерами. 

Де купити фотошпалери

Інтернет-магазини фотошпалер - їх багато, мій один

Ось така у мене мрія була. А ви ж розумієте, якщо дуже захотілося, то шляхів до відступу немає. І я почала шукати інтернет-магазини фотошпалер, де мені могли зробити дизайн полотна за прийнятною ціною в такому вигляді, який я описала. Пробігшись по парі-трійці сайтів, я знайшла те, що мені потрібно на сайті art-oboi.com.ua. 

Я відразу подзвонила туди і співробітниця компанії ввічливо відповіла мені по телефону, що якщо я бажаю замовити фотошпалери із власним дизайном, то можу прийти в офіс і обговорити це з фахівцем. А так як офіс знаходився в моєму місті, то я відразу подумала, а чому б і ні. На наступний день я відвідала компанію «Арт-обоі», де мені зробили дизайн фотошпалер за пару годин. І коли я побачила кінцевий результат, радощам моїм не було меж. Це було те, про що я мріяла !!!

Я хочу поділитися досвідом з тими, хто бажає створити дизайн інтер'єру з барвистими полотнами: в цьому інтернет-магазині фотошпалери недорогі і зроблять вам їх за кілька днів, плюс, можливо, знадобиться час на доставку, якщо будете робити замовлення з іншого міста. 

Особисто я забирала фотошпалери з офісу сама, тому трохи заощадила, хоча мені й пропонували кур'єрську доставку. Але живу я недалеко, тому в цьому не було необхідності. Викликало у мене довіру ще те, що компанія бере на себе всю відповідальність за якість фотошпалер і готова повернути гроші або переробити фотошпалери, якщо вони не відповідають стандартам. 

Я до сих пір дуже вдячна співробітникам компанії за їх старанну роботу і старанну увагу до своїх клієнтів. Бажаю вам процвітання і довгих років ведення успішного бізнесу. Я в цьому навіть впевнена тому, що компанія, яка піклується про своїх клієнтів і власну репутацію просто зобов'язана бути успішною. 

З щирою вдячністю, клієнтка Олена