Завантажте зображення

Оберіть зображення:

Огляд...

Припустимі формати: jpeg, jpg, png, tiff, eps, pdf

1
2
3
1

Завантаж
своє зображення

2

Отримай пропозицію
та зроби замовлення

3

Ми друкуємо
та відправляємо твої фото

Як зробити фотошпалери зі свого фото?


Тим, хто бажає прикрасити будинок дійсно унікальним та оригінальним настінним покриттям, варто звернути увагу на такий декор, як фотошпалери зі свого фото.

Для створення таких шпалер потрібно завантажити картинку або улюблений сюжет з особистого архіву, яку наші співробітники перетворять в ексклюзивне настінне панно. Щоб фотошпалери зі своїм зображенням відрізнялися високою якістю, потрібно вибрати файл з високим розширенням, будь-якого з перерахованих нижче форматів: JPEG, PNG, PSD, PDF, TIFF, EPS, ZIP, RAR.

Далі, щоб створити фотошпалери з фотографій, потрібно заповнити легку форму замовлення. Для того, щоб уточнити деталі, в самий найближчий час з вами зв'яжеться наш менеджер.

Дизайнери, якщо ви захочете, зроблять корекцію та доробку фотографії. Ми повідомимо вас про будь-які зміни і створимо попередню візуалізацію зображення.

Перед тим, як відправити матеріал на друк, ми остаточно узгодимо його з вами. Після того, як деталі будуть затверджені, 1-2 дня піде на виготовлення шпалер. Доставка за вказаною адресою буде здійснена протягом декількох днів. У будь-який час ви зможете зв'язатися з нашими фахівцями і уточнити деталі, які ми неодмінно візьмемо до уваги.

Фотошпалери на замовлення за своїм фото - відмінна можливість зробити свій інтер'єр унікальним. І упускати її не варто.