Фотошпалери в інтер'єрі по фен-шуй

Підбираючи фотошпалери в інтер'єрі по фен-шуй необхідно покладатися на своє внутрішнє відчуття смаку! Велику роль у створенні позитивної енергетики відіграє те, наскільки добре продуманий дизайн приміщення. Внутрішнє облаштування будинку, офісу, спортзалу, кафе, ресторану можна представити у надзвичайно красивому образі. 

Фотообои по фен-шуй в интерьере спальни

Зображення води гармонійно впишеться в інтер'єр, всупереч поширеній думці, що фотошпалери по фен-шуй з «водними мотивами» не зовсім підходящий варіант для обробки стін. Водоспади, річки та інші інші водні джерела абсолютно не чужі для інтер'єрів у стилі інь-янь. Головне - вибрати потрібну стіну для поклейки, враховуючи також географічне місце розташування полотна на стіні. 

Створення позитивної енергетики та гармонії в приміщенні - робота тонка, тому важливо звернути увагу на те, де Ви маєте намір поклеїти фотошпалери - в північній, південній, західній чи східній стороні кімнати. 

Фотошпалери по фен-шуй для будинку

Напевно, кожен з нас мріє про затишний гарний будинок. 

Красивые фотообои с сакурой для гостиной

Особлива роль відводиться спальні, адже саме тут ми відпочиваємо і отримуємо заряд нових сил і енергії. Стіни в інтер'єрі рекомендується оформлювати у м'якій кольоровій гамі, а саме приміщення при цьому має відображати атмосферу спокою і безтурботності. 

Фен-шуй фотообои с сакурой

Тримаємо курс на північний захід. Для кухні можна підібрати фотошпалери з заспокійливими сюжетами. Картини із зображеннями світанків і заходів сонця  з переважанням рожевих, червоних і помаранчевих кольорів стануть справжньою знахідкою для такого стилю. 

Фотообои по фен-шуй с космическими пейзажами

У північно-західну частину приміщення відмінно впишуться зображення космічних галактик, місячних пейзажів, які створять круговорот позитивної енергетики в Вашому маленькому всесвіті. 

Фотообои с водяными лилиями в интерьере фен-шуй

Південний схід. Для цієї частини приміщення більше підійдуть зображення рослин, перевага віддається бамбуковому очерету, деревам і квітам. Можна також підібрати панно з зображеннями розлогих річок і озер, але аж ніяк не з бурхливими водоспадами і гірськими потоками - динамічні сюжети тут абсолютно ні до чого. Можливо, це буде спокійна заводь з лілеями і очеретом, оточена деревами, що схоляються над нею. Це допоможе створити спокійну атмосферу зі свіжим і розміреним потоком життя. 

Фотошпалери фен-шуй в офісі

Привнести східну енергію інь-янь в інтер'єр офісу, так, щоб Ваша робота була продуктивною, високо оцінювалася, а відносини з колегами складалися досить вдало - фотошпалери із зображенням гір стануть найкращим вибором для цієї мети. Фотошпалери фен-шуй на стіну із зображенням гірської місцевості створюють оптимальні умови для фінансового процвітання. Розташовувати такі сюжети найкраще за спиною - таким чином, Ви зможете створити навколо себе ореол стабільності та надійності. 

В інтер'єрі офісу також будуть прекрасно виглядати фотошпалери по фен-шуй з імітацією каменю, наприклад, з бурштином. Стіни з обробкою під натуральний камінь створять природну обстановку в приміщенні, притягуючи позитивну і зцілювальну енергетику. 

Створюйте гарний інтер'єр в стилі фен-шуй з фотошпалерами ТМ Арт-обоі. Замовити їх можна дистанційно прямо з дому, підібравши вподобаний сюжет в нашому інтернет-магазині. Ми виготовимо їх з урахуванням всіх Ваших побажань і доставимо на вказану Вами адресу. Нехай в ньому завжди панує гармонія і благополуччя. Телефонуйте нам - ми будемо раді допомогти з вибором фотополотен для Вашого приміщення.