Оригінальний елемент дизайну: фотошпалери для ніші

Традиційно фотошпалерами обклеюють стіни і стелі, однак є й інші можливості їх застосування. Наприклад, фотошпалери для ніші можуть перетворити цей практичний елемент інтер'єру в «родзинку» вашої кімнати. Стильні фотошпалери широко використовуються для декорування ніш у всіляких дизайнерських конструкціях, які сьогодні особливо популярні в інтер'єрах як житлових, так і громадських приміщень.

Фотошпалери в ніші перетворять вади в прикрасу

Ви частенько замислюєтеся над тим, що ж такого зробити з поглибленням в стіні, яке зробили пару-трійку десятиліть тому або яке було у вашій квартирі з самого початку? Можна поставити туди прасувальну дошку, а можна зробити її прикрасою кімнати. Фотошпалери в ніші дозволяють кардинально поміняти зовнішній вигляд приміщення, при цьому не віднімають його площу (як у випадку з об'ємними елементами декору на зразок ваз, штучних водоспадів, полиць). Крім того, фотошпалери можуть допомогти візуально розширити будь-яку кімнату або, навпаки, зменшити її об'єм. Оклеївши фотошпалерами нішу, ви дійсно зможете досягти кардинально-протилежних результатів - все залежить від вибору малюнка для друку.

Гарнi фотошпалери для нiшi

Використовуючи спеціальні шпалери, що розширюють простір, ви «розтягуєте» площу. Ну а якщо зіграти на контрастах - загальна нейтральна гамма кімнати плюс яскрава «пляма» в ніші - візуально урізати її. Такий дизайнерський хід буде доречний, наприклад, у вузьких і довгих приміщеннях.

Особливо добре виглядають фотошпалери в нішах, асиметричних за формою. Такі ніші зустрічаються в дизайнерських фігурних конструкціях, наприклад, з гіпсокартону. Найчастіше декорування фотошпалерами - найбільш вигідний варіант, тому що для облаштування фігурних ніш не підходять ні звичайні картини, ні стандартні годинники, ні традиційні полички. Просто ж забарвити задник ніші - це, погодьтеся, дуже нудно, а замовити фігурну плитку або мозаїку для цих цілей - не самий економічний варіант.

Перевірений часом тренд - аркові ніші з фотошпалерами

Фотообои для ниши Фотообои для ниши

Аркові ніші з фотошпалерами, мабуть, цілком можуть вважатися класикою серед інших дизайнерських «фішок». Арки прижилися в інтер'єрах багато століть тому, раніше їх оформляли за допомогою кам'яної кладки, мозаїки, гобеленів, елегантного сукна, а також справжніх камінів і книжкових полиць. В останні роки або навіть десятиліття до цього списку додалися фотошпалери, цей тренд широко використовується і сьогодні.

Фотошпалери можуть бути імітацією сукна, гобеленів, мозаїки та інших традиційних елементів декору - якісний друк вражає візуальними ефектами. Але також це може бути і оригінальний сюжет, улюблена фотографія або репродукція. Загалом, що завгодно.

Сьогодні ніші, як правило, обладнують підсвічуванням - найчастіше, невеликими точковими світильниками. Випромінюване ними світло буде вам на руку, якщо ви використовуєте для декору фотошпалери - ніша підсвічується, а малюнок на фотопанно, за рахунок гри світла і тіні, набуває дивовижну реалістичність.

Фотошпалери для ніші - це оригінальний спосіб підкреслити такі статичні елементи декору, як поглиблення в стінах і на стелі, розставити потрібні акценти і навіть погратися з об'ємом приміщення.

Популярні статті

3d шпалери відмінно підійдуть для декорації віталень, спалень, дитячих, а також оформлення офісів, приймалень та конференц-залів

Читати далі...

Фотошпалери як картина - альтернатива дорогим творам мистецтва. Каталоги із зображеннями для друку на сайті art-oboi.com.ua. Замовляйте мистецтво за доступною ціною.

Читати далі...

Поради від фахівців ТМ Арт-Обоі з вибору сюжету для невеликих фотошпалер та їх правильному застосуванні в інтер'єрі. Друк зображень будь-якого формату, висока якість матеріалів, швидка доставка. Тематичні зображення в каталогах на art-oboi.com.ua

Читати далі...

Переваги маленьких фотошпалер. Як невеликі фрески на стіну здатні перетворити кімнату, кілька дизайнерських порад від фахівців магазину art-oboi.com.ua. Доставка по всій території України.

Читати далі...