Екологічні фотошпалери

Екологічні фотошпалери - ТМ Арт-шпалери

Сьогодні для виробництва шпалер в Україні використовуються різні технологічні процеси. Принципово їх можна розділити за технологією друку на два типи: офсетний друк і цифровий друк. Розглянемо обидва типи докладніше.

Фотошпалери, які виробляються за допомогою офсетних машин - це прабатьки шпалер як таких. Саме так вироблялись перші фотошпалери, які були так популярні серед наших батьків. З моменту появи до сьогоднішнього дня якість таких арт-шпалер значно покращилася - вони практично не поступаються, виробленим за допомогою цифрових машин. Але піти від основних недоліків їм так і не вдалося - сюжет розбитий на велику кількість частин і практично не існує можливості виготовити фотошпалери на замовлення. Наприклад, сюжет з розміром 3680х2540 мм складається з 8 частин. Це пов'язано зі специфікою саме цього способу виробництва і вкрай незручно при наклеюванні. Вибрати сюжет Ви можете тільки з існуючого каталогу. Виробники пропонують кілька типів розмірів, виготовити їх згідно до Ваших розмірів неможливо. Також слід відзначити той факт, що такі фотошпалери можуть бути надруковані тільки на глянцевому папері з синьою зворотною стороною щільністю 120 гр/м2. Інші матеріали не можуть бути використані. Основною перевагою такого типу є ціна.

Фотошпалери на замовлення-інтернет-магазин Арт-шпалери

Фотошпалери, які виробляються за допомогою цифрових принтерів, різняться між собою чорнилом, яким надруковано зображення. Найчастіше використовують екосольвентні та латексні. Для повноти розуміння варто зазначити, чорнило - це суміш пігменту і розчинника. Пігмент це органічна речовина у вигляді дрібного порошку певного кольору. Розчинник це рідина, в якій розчиняють пігмент, в результаті чого виходить чорнило.

В цілому фотошпалери такого типу мають цілий ряд переваг в порівнянні з шпалерами, які виробляються за допомогою офсетних машин.

Можливість виготовити ексклюзивні шпалери:

Ви можете використовувати зображення з нашого каталогу (більше 3500 зображень) або надати своє зображення. Також Ви можете замовити пробу кольору. Особливо важливою перевагою є технологічна можливість замовити практично будь-який розмір.

Великий вибір текстур і матеріалів:

Цифровий спосіб друку дозволяє використовувати широкий спектр матеріалів, які не доступні для офсетного друку: паперові, флізелінові, вінілові, текстильні фотошпалери.

Мінімальна кількість стиків:

Ширина матеріалів, що використовуються від 1270 мм до 1600 мм. Всі матеріали рулонного типу, що дозволяє отримувати великі сюжети з двох, максимум трьох частин.

Екологічні фотошпалери на стіну - ТМ Арт-шпалери

Для друку фотошпалер на замовлення ми використовуємо два типи чорнил:


• латексні чорнила;
• УФ-чорнила.

 

Кожен з цих видів друку має свої переваги і недоліки, про які ми розповімо нижче.

Латексні чорнила - це чорнила, які складаються з пігменту і води з полімером. Даний полімер називається - латекс. Чорнила застигають відразу ж після друку і дуже стійкі до різного роду зовнішніх впливів. Фотошпалери з латексними чорнилом мають яскраві насичені кольори і взагалі не мають запаху.

Ми рекомендуємо використовувати такі фотошпалери для дитячих кімнат. Вони екологічні і безпечні для здоров'я людини. Даний тип чорнила, визнаний найбільш екологічно чистим і придатним до використання в будь-якому приміщенні в усьому світі. Шпалери можна мити і вони легкі в догляді та поклейці. 

УФ чорнила - це тип чорнила, які тверднуть під впливом ультрафіолетових променів. Завдяки даній технології нанесення чорнила під впливом УФ-випромінювання, зображення на фотошпалерах стає більш яскравим і насиченим. Фотошпалери з УФ друком жиро- і водостійкі, мають високий ступінь захисту від стирання і впливу хімічних елементів.

Якщо Ви не визначилися, що саме Вам підходить - зверніться до нашого консультанта, і він обов'язково допоможе зробити правильний вибір!

Фотошпалери ТМ Арт-шпалери відповідають вимогам діючого санітарного законодавства України, та підтверджені висновком санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-04/1459 від 13.01.12. Протокол експертизи № 73 від 13.01.12..