За типом приміщення

На Ваші питання відповіcть наш менеджер:

Менеджер Сьомка Юлія

Юлія Сьомка

0 800 3000 43

Київ, вул. Голосіївська 7, корпус 1, офіс 112

Упаковка і доставка фотошпалер в Нікополь 

Говорячи про покупку фотошпалер, сотні фірм кричать про якість свого обладнання, екологічності матеріалів, кваліфікації дизайнерів і необмеженій виборі зображень. Однак мало хто бере до уваги той факт, що для того, щоб замовник отримав якісні фотошпалери, необхідно приділити увагу не тільки якості матеріалів, але і надійності, функціональності упаковки. В наші дні компаніям-виробникам фотошпалер немає необхідності відкривати свої відділення у кількох містах країни. Це й зрозуміло - безмежні можливості інтернету і величезна кількість служб кур'єрської доставки вирішують питання замовлення та транспортування фотошпалер в Нікополь, Новомосковськ, Павлоград, Зеленодольськ та інші міста, які не є обласними центрами країни, в найкоротші терміни.

Але у якому вигляді отримаєте ви своє замовлення? В сучасних умовах для прискорення доставки товару, служби перевізників можуть за одну добу переправити ваше замовлення через декілька своїх товарних складів. Таким чином, замовивши фотошпалери на стіну в Нікополі, ви можете отримати ваше полотно вже зі слідами вм'ятин і потертостей. І що ж далі? Виснажливі переговори з фірмою-відправником і кур'єрською службою, браковане полотно на стіні і як наслідок - втрачений час, гроші і нерви.

Але ж усього цього можна уникнути, вибравши того виробника фотошпалер, який приділяє упаковці своєї продукції стільки ж уваги, скільки і якості матеріалів.

фотошпалери із зображенням Нікополя

Інтернет-магазин фотошпалер в Нікополі ТМ «Арт Шпалери» 

ТМ «Арт Шпалери» - найбільший на сьогоднішній день виробник фотошпалер в Україні. Фахівцями компанії розроблено унікальну упаковку, яка захищає фотошпалери на всіх етапах їх транспортування до замовника. На сьогоднішній день, ми з упевненістю можемо стверджувати, що зробили все, щоб кожен наш покупець отримав якісний товар в найкоротші терміни.

І це не порожні слова. Підготовка фотошпалер до відправки покупцеві починається ще в цеху. Фахівці компанії після друку замовленого вами зображення, стикують всі полотна фотошпалер з метою перевірки відсутності розбіжностей в малюнку, а потім за спеціально розробленою схемою згортають рулони таким чином, щоб під час транспортування була виключена можливість пошкодження друку.

Кожне замовлення поміщається в щільний тубус. Краї полотен в тубусі додатково захищаються пакувальним матеріалом. Фотошпалери укладаються в тубус таким чином, щоб не було можливості переміщення полотен всередині тубуса під час транспортування. Це виключає ймовірність стирання друку і пошкодження краю полотна під час доставки, тому ви можете бути впевнені, що при поклейці, стики фотошпалер будуть практично непомітні.

фотошпалери в Нікополі

Отже, тепер ви знаєте, що якщо ви вибрали для декору свого будинку фотошпалери, купити в Нікополі бажане полотно не складе труднощів. Фахівці ТМ «Арт Шпалери» готові запропонувати вам не тільки високоякісну продукцію, величезну кількість текстур і матеріалів, безкоштовні зразки і проби кольору, але ще й гарантію оперативної та надійної доставки вашого замовлення будь-яким зручним для вас перевізником.

Вдалих покупок разом з ТМ «Арт Шпалери»!