В інтер'єрі

 

Шпалери розмальовка - краще рішення для дитячої кімнати

Ваша дитина постійно дивує Вас своєю невгамовною енергією? Варто на мить відвернутися, а він вже взявся за справу і почав наводити «порядки» в кімнаті. Посадив кота в пральну машину, щільно прикрив дверцята і пішов розписувати фломастерами візерунки на новеньких шпалерах. Як же бути, щоб і Вам було спокійно, і дитині цікаво?

Альтернативним варіантом для наскального живопису Вашого маленького непосиди можуть стати шпалери-розмальовки. Зробіть для нього такий подарунок, і він з насолодою буде сидіти над своїм шедевром довгий час. Дитячі шпалери-розмальовки допоможуть Вашому чаду розкрити свій творчий потенціал , розвивати уяву і моторику рук. Чим більше буде полотно , тим краще для дитини - буде , де знайти застосування своїй фантазії. Так, до того ж і сюжети шпалер можна підібрати за смаком дитини.

Шпалери з дитячими малюнками виготовляються на самоклеючій текстурі SmartStick і надійно приклеюються до будь-якої гладкої поверхні. Їх можна розмістити на стіні, шафі, тумбочці або столі і малювати рівно стільки, наскільки вистачить сил і творчого натхнення.

Шпалери можна використовувати багато разів, час від часу протираючи їх вологою губкою. Якщо Ви надумали зробити перестановку, Ви можете з легкістю переклеїти панно на іншу площину. Вони без проблем знімаються з поверхні і не залишають жодних слідів.

 

Фотошпалери розмальовки - райдужна атмосфера в дитячій руками дитини

 

Шпалери-розмальовка стануть оригінальним подарунком до будь-якого дитячого свята, наприклад, до Дня народження малюка. Адже не часто приходять такі думки подарувати своїй дитині шпалери. Розвиваючі мислення і логіку малюнки, цифри і букви викличуть непідробний інтерес у Вашої дитини, особливо якщо в його руках опиняться заповітні кольорові олівці, фломастери або маркери.

Відтепер, замість однотонних шпалер дитячу кімнату прикрашатимуть шпалери-розмальовки. Купити їх і поклеїти в ігрову кімнату дитячого саду, торгівельного центру, кінотеатру, в студії дитячого розвитку і творчості стане ідеальним дизайнерським рішенням.

Ви також можете замовити полотно на текстурі «Глянець», на яких малюнок не стирається. Вони дешевші за вартістю та виробляються без клейкої основи на звороті, і закріпити їх на стіні можна за допомогою кнопок або двостороннього скотчу. Розмальовувати глянець бажано тільки фломастерами.

Дозвольте своєму маляті по-своєму прикрасити свій маленький світ. Якісні шпалери-розмальовки надає інтернет-магазин Арт-обоі на будь-який смак і будь-якого розміру. Нехай дитинство Вашої дитини стане щасливим і запам'ятається йому на довгі роки - телефонуйте нам вже зараз.

 

шпалери розмальовка в дитячу