Фотошпалери в Україні

 
 

Графік роботи відділу продаж:

Щоденно з 9.00 до 21.00

 

Оформлення замовлення через сайт:

Цілодобово

Менеджери відділу продаж

Менеджер Нестеренко Яна

Яна Нестеренко

0 800 3000 43

Безкоштовний дзвінок з будь-якого телефону на території України

Менеджер Сьомка Юлія

Юлія Сьомка

0 800 3000 43

Безкоштовний дзвінок з будь-якого телефону на території України

Будьте з нами у соціальних мережах

 

Арт-шпалери у містах України

Фотошпалери в Україні на замовлення 

На сьогоднішній день вітчизняні виробники досягли високого рівня у виготовленні якісних декоративних настінних покриттів.

Насправді чи є якісними вітчизняні фотошпалери? Україна за останні 10 років досягла хороших результатів у галузі виробництва повнокольорової друкованої продукції на матеріалах з рельєфними текстурами.

Фотошпалери ТМ Арт-обоі - це декоративні панно з красивими фактурами, чіткою графікою, відсутністю зернистого малюнка, а також яскравим і екологічним друком.

Компанія постійно вдосконалює свою продукцію, використовуючи високотехнологічне обладнання марки Hewlett Packard і екологічно чисті матеріали для виготовлення фотошпалер у відповідності з європейськими стандартами.

Компанія Арт-обоі створює не тільки якісний продукт, а й піклується про те, щоб, купуючи фотошпалери, Ви змогли уникнути труднощів у процесі ремонту. Професійні консультації наших фахівців, дизайнерська робота - створення колажів і унікальних зображень, а також послуги майстрів з поклейки перетворять рутинний ремонт в творче заняття.

Ми піклуємося про Вас і супроводжуємо процес замовлення фотошпалер від вибору до поклейки, створюючи максимально комфортні умови для швидкого та якісного ремонту.

Досить просто купити фотошпалери в Україні, ціна на які становить від 195 до 490 грн. за м.кв. Ви можете підібрати зображення в нашому каталозі, а ми створимо унікальне полотно з вподобаним малюнком для Вашого будинку. Якщо Ви не знайшли варіант - ми підберемо необхідне зображення у фотобанку або виготовимо полотно з Вашою фотографією.

Вам лише необхідно визначитися з зображенням, розмірами, текстурою і подзвонити нам або заповнити форму зворотного дзвінка і наш менеджер обов'язково передзвонить найближчим часом.

Ми завжди готові допомогти з вибором фотошпалер і доставити їх до Вас додому. Оплата здійснюється після доставки післяплатою.

Компанія має свої представництва в Києві, Дніпрі, Запоріжжі, Кременчуці – де можна забрати продукцію безпосередньо в нашому офісі.

Створюйте яскраві образи в своєму будинку, придбайте гарні фотошпалери на стіну - Україна в цьому сегменті ринку складає гідну конкуренцію ближньому зарубіжжю і західним колегам. Телефонуйте нам прямо зараз!

Юридична інформація

Фізична особа-піприємець Дурбан В'ячеслав Віталійович

ЄДРПОУ 3080418755

Р/в 26005050286009 в КБ «ПРИВАТБАНК», м. Дніпро, МФО 305299

Є платником єдиного податку