Фотошпалери білі - "білий"

В інтер'єрі

Фотошпалери білі за доступними цінами в інтернет-магазині art-oboi.com.ua

Білі фотошпалери в кухні, вітальні, спальні - секрети лаконічного дизайну 

Все частіше замовляючи фотошпалери, люди спеціально позбавляються кольору на зображеннях, що їм сподобалися і перетворюють їх в чорно-білі або сепію. Адже на монохромному знімку акцент робиться саме на сюжет фотографії, а не на гру світла і фарб. У даній статті ми розповімо вам про те, який декоративний ефект можна отримати, використовуючи білі фотошпалери в інтер'єрі

Білі фотошпалери в спальні

Інтер'єр в білих тонах 

Уявити собі білі стіни у вітальні або передпокої не так вже й складно. А як щодо кухні або спальні? 

Здавалося б, розміщувати в кухні фотошпалери на білому фоні - верх непрактичності. Процес приготування їжі завжди супроводжують жирні бризки і плями, які майже неможливо приховати на білому кольорі. З іншого боку, всі ми знаємо, що основна перевага білого кольору - він значно розширює простір приміщення. Але ж так хочеться хоч трохи збільшити наші крихітні кухні в стандартних багатоповерхівках. Як же знайти компроміс? 

Компанія Арт-Обоі  пропонує своїм клієнтам таку можливість, як покриття фотошпалер лаком. Завдяки шару лаку на поверхні шпалер, ви можете і задекорувати стіни кухні фотошпалерами з білими трояндами, що вам так сподобалися, і не турбуватися про чистоту - ви в будь-який момент маєте можливість протерти покриття шпалер вологою губкою. 

Особливої  уваги заслуговує застосування фотошпалер на білому фоні в спальні. На перший погляд, це може здатися дивним, але за допомогою білого кольору в спальні створюється відчуття легкості та простору. Розмістіть на стіні у спальні світло-персикові чайні троянди, проліски, білі тюльпани, фотошпалери з таким зображенням найбільш гармонійно впишуться в інтер'єр спальної кімнати. 

Якщо ви вирішили використати у вашому інтер'єрі білі фотошпалери на стінах, просто скористайтеся на нашому сайті підбором зображень за кольором, або оберіть підходящий сюжет в колекції фотобанку www.shutterstock.com.