Фотошпалери рожеві - "рожевий"

В інтер'єрі

Фотошпалери рожеві. Купити в art-oboi.com.ua за вигідними цінами

Як підібрати рожеві фотошпалери в різні по функціональності кімнати

Перевага певного кольору в інтер'єрі здатна формувати емоційне середовище. Найчастіше, дизайнер продумує колористику оформлення, враховуючи функціональність приміщення (офіс, вітальня, фітнес-центр) і становить відповідну композицію кольору для кожного окремого інтер'єру. Сьогодні ми розповімо як самостійно створити сприятливу атмосферу для відпочинку і праці за допомогою такої обробки, як рожеві фотошпалери.

Фотошпалери рожевого кольору

Фотошпалери рожевого кольору і психологія сприйняття

Отже, розглядаємо фотошпалери рожевого кольору в його класичному варіанті. Вважається, що він найменш активний у впливі на психоемоційний стан. Створює атмосферу доброзичливості та дружелюбності. Чи не цим пояснюється популярність рожевого в оформленні дитячих?

Ви знайдете рожеві фотошпалери з ілюстраціями з казок та мультиків в розділі каталогу "Дитячі". Зауважте, фоновий відтінок для панно може коригуватися. Наприклад, якщо дитині сподобалась картинка, а ви вважаєте, що колірна гамма фрески повинна бути більш приглушеної або навпаки - яскравіше, ситуацію легко вирішити. Обговоріть свої побажання з дизайнером, а він задасть потрібний тон картинці.

Фотошпалери рожеві на стіні і стиль інтер'єру

Існує необхідність внести барвистий акцент в інтер'єр? З цим завданням точно впораються рожеві фотошпалери на стіну від ТМ Арт-Шпалери. При цьому потрібно враховувати часто прямий взаємозв'язок між насиченістю відтінку і стилем інтер'єру. І ось як це проявляється на практиці:

–Реалізувати естетику класики і шеббі-шик допоможуть приглушені відтінки рожевого.
–Використовуйте яскраві варіації при мінімалістичному оформленні, компенсуючи лаконічність форм і розставляючи кольорові акценти.
–Соковиті побратими рожевого - маджента, фуксія, голлівудський світло-вишневий - підкреслять екстравагантність і самобутність східного, бохо і поп-арт стилів.