Фотошпалери чорні - "чорний"

В інтер'єрі

Фотошпалери чорні. Фотошпалери, темних тонів за доступними цінами

Чорні фотошпалери - мистецтво створювати контраст

Фотошпалери темних тонів недооцінені дизайнерами сучасних інтер'єрів. Дуже часто вони асоціюються з смутком, депресивністю, холодом, хоча знаючи кілька секретів, за допомогою чорних фотошпалер, як це не здасться дивним, можна зробити простір яскравіше і світліше! 

Красивые черные фотообои со львом в интерьере

Фотошпалери на чорному фоні: вибір приміщення для поклейки 

Чорний колір - колір строгості, лаконічності, таємничості. Чорний колір цілком приковує до себе увагу глядача. Тому не рекомендується використовувати чорні фотошпалери на стінах, які за умовчанням завжди будуть в зоні уваги, наприклад на стіні, де передбачається розміщення телевізора. 

Темні фотошпалери найкраще розмістити у вітальні за диваном або в спальні над узголів'ям ліжка. Не слід забувати, що чорний колір візуально зменшує простір кімнати. Проте уникнути даного ефекту дуже просто. Темний колір можна розбавити малюнком ніжного пастельного кольору. Усього кілька легких візерунків - і чорний колір не буде виглядати так агресивно. Розташуйте на темній стіні дзеркало, - воно відразу ж нівелює ефект звуження простору від поклейки чорних фотошпалер. Ще один спосіб - декоруйте темними тонами стіну, яка знаходиться навпроти вікна. Вона буде добре освітлена і за рахунок світлових відблисків, чорний колір в інтер'єрі не створюватиме тяжкості і зневіри. Того ж ефекту можна домогтися, розмістивши на чорній стіні світильники - бра. 

Фотошпалери на замовлення чорного кольору від ТМ «Арт Обоі» 

Якщо ви все ж зважилися на експеримент і хочете декорувати ваш будинок фотошпалерами в чорних тонах, скористайтеся порадами професійних дизайнерів ТМ Арт Обоі. 

Вам варто лише визначитися з сюжетом, а команда фахівців підготує для вас візуалізацію фотошпалер в інтер'єрі вашої кімнати і дадуть слушні поради щодо вибору матеріалу та виду друку. 

Вибравши шлях експериментів, не відступайте на півдорозі. А команда професіоналів ТМ «Арт Обоі» зробить все, щоб ваші експерименти були успішними!