Автор: Вікторія Шевченко

Використовуємо великі фотошпалери для створення вражаючих декорацій в інтер'єрі

Декорування простору художніми панно - відмінний спосіб додати інтер'єру сучасний вигляд. Легкість обклеювання та доступні ціни зробили такий спосіб оформлення стіни досить популярним. Завдяки індивідуальному виготовленню, декоративне покриття отримує втілення в різних формах і розмірах. Маленькі чи великі фотошпалери з однаковим успіхом можуть прикрасити життєвий простір, якщо знати кілька секретів.

Фотошпалери великого розміру і площа кімнати

Найчастіше, обираючи декоративне оздоблення, більше уваги приділяється естетичності панно. Але не менш важливо дотримуватися і пропорції. Створена композиція інтер'єру буде виглядати гармонійно і не викличе відчуття дискомфорту, якщо враховувати розміри приміщення. Фотошпалери великого розміру легко впишуться в загальну картину, якщо прислухатися до порад дизайнерів.

Фотопано у спальню

  • Мальовничі пейзажі, красиві репродукції, зображення квітів та інші сюжети, відтворені на панно вражаючих розмірів - таке гарне настінне покриття цілком здатне самостійно створити необхідну атмосферу в кімнаті. При цьому варто пам'ятати, що масштабний фотодекор вимагає просторих приміщень. Всі принади чудового декору зачарують Вас повною мірою, якщо для розміщення обрана стіна з гарним оглядом.
  • Іноді великі фотошпалери стають і зовсім незамінними і допомагають приховати деякі огріхи, коли ми своїми силами намагаємося створити оформлення в певному стилі. Наприклад, такий популярний принцип мінімалізму вимагає доповнення художніми образами для естетичної організації життєвого простору. Іноді в таких випадках допускаються помилки, які легко виправити за допомогою декорування стіни красивими панно.
  • Фотошпалери на велику стіну змінюють вигляд кімнати в кращу сторону. Такий прийом збагатить інтер'єр особливим чином. Для друку фотошпалер замовляють різні сюжети. Це може бути зображення улюблених кіногероїв, живопис, дива природи або абстрактні малюнки - вибір багато в чому залежить від особистих переваг і функціональності приміщення.
  • Фотошпалери великого розміру на стіну в маленьку кімнату. Для кращого візуального сприйняття, бажано вибирати панно з дрібним принтом. Геометричні фігури, орнаменти та візерунки акцентують увагу і збільшать простір. Також візуально розширять приміщення сюжети з відповідного розділу.

Масштабні фотошпалери з фото високої роздільної здатності та розміри панно

Фотошпалери великих розмірів

Для того, що б картинка на моніторі комп'ютера придбала таке ж прекрасне втілення у масштабному форматі, якість зображення має бути відмінною. Створені за допомогою цифрових технологій фотошпалери з фото високої роздільної здатності, передають багатство всієї палітри з мільйонів відтінків. На таких панно Ви не побачите і натяку на зернистість, кожна деталь "промальовується" з реалістичною чіткістю.

Підготовлені до друку картинки знаходяться в каталозі на сайті. Обираючи сюжети для великих фотошпалер у фотобанку shutterstock.com, звертайте увагу на наявність варіанта у відмінній якості. Якщо для друку постера, підібрано приватне фото, варто проконсультуватися у фахівця - так Ви дізнаєтеся про можливості відтворення знімка у збільшеному вигляді.

 

Популярні статті

Вибрати ідеальні фотошпалери, фото для друку, текстуру і тип друку на сайті art-oboi.com.ua. Зв'яжіться з нами, щоб замовити ідеальні фотошпалери для інтер'єру вашого будинку.

Читати далі...

Дізнайтеся в чому перевага фотообоев високої щільності. Фахівці ТМ АРТ-Обоі розкажуть особливості матеріалів і текстур. Консультація наших менеджерів за тел. :( 044) 392 47 71

Читати далі...

Виправляйте неправильну геометрію приміщення економно за допомогою фотошпалер. Поради щодо вибору необхідного зображення для стін від ТМ «Арт Шпалери» . Наші контакти: (044) 392 47 71

Читати далі...

Рекомендації по вибору і поклейці фотошпалер на стіну.

Читати далі...