Про компанію Арт шпалери

ТМ Арт шпалери займається розробкою та виготовленням фотошпалер, картин на полотні, фотоштор та інших виробів з фотодруком. Як правило, такі товари виготовляються на замовлення. Для них спеціально підбирається малюнок, тип друку, матеріал і розміри.

Європейські стандарти

Завдяки європейському обладнанню і новим виробничим технологіям якість продукції постійно вдосконалюється. В результаті роботи застосовується сублімаційний, ультрафіолетовтй і екологічно чисттй латекснтй друк. Що стосується латексного друку, то вона дуже часто використовується для виготовлення настінних декоративних матеріалів в Європі і схвалена вітчизняними і зарубіжними санітарно-епідеміологічними службами. Багаторічний досвід і професіоналізм співробітників дозволив компанії Арт шпалери вийти на новий якісний рівень. Продукція даного бренду має такі характеристики, як яскравість, екологічність, стійкість до знебарвлення.

Відчуйте красу і гармонію в будинку разом з компанією Арт шпалери. Ми будемо раді привнести в твій маленький світ багато світлих і радісних миттєвостей!